Kapat

Vodafone Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Vodafone’dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi

VODAFONE’ DAN MÜŞTERİLERİNE 1 AY SINIRSIZ Wİ-Fİ İLE ARAMA HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone, abonelerine sürekli yeni teknolojiler sunmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi, Wi-fi üzerinden arama şansı sunan bir özellik. Bu sayede Vodafone aboneleri telefonlarının çekmediği yerlerde W-fi üzerinden arama özelliğini kullanarak kolayca iletişim kurma imkânı sağlıyor. Bu da bir kampanya ile kullanıcılara sunuluyor.

VODAFONE’ DAN MÜŞTERİLERİNE 1 AY SINIRSIZ Wİ-Fİ İLE ARAMA HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Vodafone’nun sunmakta olduğu 1 Ay Sınırsız Wi-fi ile Arama Hediyesi, bütün Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bulunuyor. Bu kapsamda VodafoneWi-fi araması kullanan abonelere, bu arama özelliği üzerinden 1 ay boyunca ücretsiz konuşma hakkı sağlanıyor. Kampanya ile Vodafone abonelerinin Wi-fi arama özelliğini daha yaygın biçimde kullanmaları amaçlanıyor.

VODAFONE’ DAN MÜŞTERİLERİNE 1 AY SINIRSIZ Wİ-Fİ İLE ARAMA HEDİYESİ DETAYLARI NELERDİR?

Bu sayede hem Wi-fi arama özelliği üzerinden kampanyayadahil olma hem de ücretsiz Wi-fi arama hakkı kullanma şansı elde ediliyor. Kampanya detayları ve hediye alma yolu ise şöyle:

  • İlk olarak bu kampanya, 2017 yılından bu yana var olan VodafoneWi-fi üzerinden arama yapma özelliğinin daha yaygın şekilde kullanılmasına teşvik amacıyla yapılıyor.
  • Uygulamayı kullanıcıların daha fazla kullanmaları için de 1 aylık ücretsiz kullanım hakkı sağlanıyor.
  • Vodafone aboneleri telefonlarından Wi-fi arama özelliğini aktif ediyor, daha sonra da 1 ay ücretsiz arama yapabilme hakları başlıyor. Wi-fi bağlantısı üzerinden arama yapan Vodafone aboneleri otomatik biçimde ücretsiz arama haklarına kavuşuyorlar.
  • Vodafone kullanıcılarının bu özelliği kullanabilmeleri ve kampanyadan faydalanabilmeleri için herhangi bir uygulamaya ihtiyaçları yoktur. Sadece bir Wi-fi bağlantılarının olması yeterlidir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir