Kapat

Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarifeler

Özellikle Kamu çalışanlarının faydalanması için özel büyükler ve özel tarifeleri ile akıl küpü vodafone kullanıcılarını daha avantajlı hale getiriyor. Bu kampayada  Devreden, duran ve değiştirilebilen akıl küpü modelleri ile vodafone almış olanlar, faturasız kontörlü hattan faturalıya geçiş yapmış olanlar faydalanacaktır.

Öncelikle vodafone kullanıcısı olmak istiyorsanız sizlere akıl küpünün 1 GB internet ve  tarife dışı 200 dakika tarife içi 2000 dakikalık içeriğiyle S tarifesini sunabiliriz. İnternetin 2 ye tarife dışı konuşmanın ise 750 ye çıkarıldığı tarife içi konuşmanınsa 1000 e düşürüldüğü L tarifesi vardır bir de. Ben 3 GB internet tarife içi ile tarife dışına da 1000 er dakikalık konuşma isterim derseniz de large 3 GB paketini tercih edebilirsiniz.

Bunların haricinde diğer tarifelerde turuncu, large 4 GB ve 7 GB paketleri ile yeni vodafone hattı kullananlara mahsustur. Mevcut vodafone kullanıcılarına gelindiğinde mini, midi, maksi ve ekstra tarifeleri kendilerini karşılayacaktır. Faturalıya geçenleriyse S, maksi, large 4 GB, faturalı 2 GB ve 7 GB tarifeleri karşılayacaktır.

Yeni Akıl Küpü Paketleri sayesinde yakalayacağınız avantajlar;

  • Devreder, değiştirilebilir ve durur özellikleri.
  • Kullanılmayan haklarınızı devredebilmesi, limite geldiğinizde otomatik durması ve tarife değişikliğine sahip olmanızı sağlaması…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir