Vodafone Salla Kazan

Vodafone son yıllarda yapmış olduğu tüm yatırım ve yenilikler ile büyümeye ve kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor, büyümenin ve yeniliklerin ön plana alınmasının arkasında yaptığı sürpriz kampanyalar geliyor.

Vodafone kullanıcıları internet üzerinden Vodafone Salla Kazan aramasını bir hayli çok yapıyor, bilinmesi gerekir ki şuan için bu firmada böyle bir kampanya bulunmamaktadır. İsterseniz bunun yerine Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir Çarkı Çevir bedava internet kazan hizmetinden sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Hediye Çarkı yenilendiVodafone Salla Kazan uygulaması yok fakat yerine daha iyi uygulamalar mevcut, Vodafone hattı kullanıyorsanız sizde 20 GB internet, Araba, motosiklet veya Akıllı telefon kazanma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirebilir hediye çarkını kullanarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Unutmayın Hediye çarkı uygulaması ile her zaman bedava internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

Çarkı Çevir 250MB 1GB Bedava İnternet Kazan

Bu kampanyada faturalı veya faturasız olmanız önemli değildir, tek yapmanız gereken Apple Store veya Google Playmağazalarından Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek. Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra menüden Bana ne var? sekmesine dokunup karşınıza çıkacak olan çevir butonuna yaklayacaksınız. Çakır çevirdiğinizde bir çok sürpriz hediye sizleri bekliyor olacak, bunların arasında 250MB – 1GB arasında bedava internet kazanma şansınız olacak.

Vodafone Yanımda uygulaması indirme linkleri:İOS Apple Store mağazasından indirmek için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-yanımda/id489845659?l=tr&mt=8

Android Google Play mağazasından indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis&hl=tr