Kapat

Vodafone Kamu Çalışanlarına Özel Tarifeler
Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Kamu Çalışanlarına Özel Tarifeler

Vodafone dünyasında meslek gruplarına göre çok farklı alternatif kampanyalar bulunmaktadır. Dünya devi Vodafone ülkemizdeki uygulamalarıyla da geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu noktada kamu personelleri için Vodafone 2017 kampanyaları oldukça cazip bir şekilde yer almaktadır.Vodafone Akıl küpü tarifelerinden faydalandığınızda çok farklı hediyeler ile birlikte konuşma dakikaları, kısa mesaj paketleri ve internet uygulamalarının sahibi olabilirsiniz.

Vodafone tarafından tanımlanmakta olan Akıl küpü tarifesine herkes geçiş yapabilir. Akıl küpündeki herhangi bir tarifeyi seçtiğinizde oldukça bonkörce olan kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Eğer farklı bir GSM operatöründen Vodafone’a geçiş sağlayıp Akıl küpü tarifesinden faydalanırsınız pek çok hediyenin sahibi olabilirsiniz. Özellikle kamuda çalışanlara has olarak tanımlanmış olan tarifeler şu şekilde yer almaktadır.

  • Her yöne 750 dakika
  • 1000 kısa mesaj
  • 3 GB internet

Gördüğünüz gibi kamuda çalışanlar başka GSM operatörlerinden Vodafone’a geçtiklerinde yukarıda sayılmış olan hediyelere sahip olacaklardır. Ayrıca 29 TL ödediğinizde devretme özelliği kazanırken, 39 TL ödeme yaptığınızda internetiniz 3GB yerine 5 GB kapasiteye çıkacaktır.

Eğer başka GSM operatörlerinden geçiş yapmayıpVodafone’luysanız 36 liraya veya 46 liraya çok daha geniş kapsamlı olan paketlerin sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Akıl küpü tarifelerinden faydalandığınızda tarifenize ek olarak mobil cihazlara uygun fiyatlarla sahip olma şansına erişmiş olacaksınız.

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Vodafone self servis uygulamasını kullanabilir veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir