Kapat

Vodafone Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Vodafone herşey dahil pasaport paketi kampanyası

Yurt içinde sahip olduğunuz Vodafone avantajlarını yurt dışında da aynı şekilde sürdürmek ve uluslararası seyahatlerinizde aynı iletişim kalitesini yakalamak istiyorsanız, yine Vodafone firmasını tercih edebilirsiniz. Vodafone ülke içinde sunduğu iletişim, mesajlaşma ve internet avantajlarının yurt dışında da kullanım için fırsatlar sunuyor. Vodafone firmasının bu amaç ile gerçekleştirdiği tarifelerden biri olan Vodafone Her şey Dahil Pasaport Paketi sayesinde aboneler mevcut tarifelerini yurt dışında da aynı şekilde kullanmaya devam edebiliyor. Yurt dışında sevdiklerinizle konuşabilir, mesajlaşabilir ve internet kullanımı sağlayabilirsiniz. Telefon kullanımınıza ara vermek zorunda kalmadan bu tarifeyi tercih edebilir ve tüm paketinizi yurt dışında da kullanabilirsiniz. Bu amaçla tarifenin detayları şu şekilde ortaya çıkıyor.
Bu tarifeye katılım sağlayabilmek için sadece Vodafone RED tarifeler içerisinde bulunan müşterilerin başvuru yapması gerekir.
Tarife kapsamında kullanıcılar günlük 14.90 TL ödeyerek Türkiye’deki tarife içinde yer alan dakika, SMS ve internet kullanım haklarını yurt dışında da kullanabilirler.
Tarife sadece geçerli olan ülkeler dahilinde kullanılabilmektedir.
Uluslararası aramalarda her dakika başı 1,55 TL ücretlendirme bulunur.
Kullanım hakları tamamlandığında size kısa mesaj ile bilgi verilir.
Tarifeye katılım sağlayabilmeniz için Vodafone cep merkezleri üzerinden başvuru yapabilir veya 542’ye telefon ederek müşteri hizmetlerinden tarife talebinde bulunabilirsiniz. Tarife iptali için online self servis üzerinden giriş yaparak iptal başvurusu sağlayabilir veya müşteri hizmetleri üzerinden talep oluşturabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir