Kapat

Vodafone Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone tarafından her dönem sunulan geleneksel yükle harca kazan kampanyası başlamış bulunmaktadır! Yapacak olduğunuz yüklemeleri ve gerçekleştirdiğiniz harcamalara göre 1 GB veya 500 GB bedava internet kazanma fırsatı bütün Vodafone müşterilerini bekliyor!

Eğer siz de bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız 44 55’e ücretsiz bir şekilde mesaj atmak için BANANEVAR yazıp göndermelisiniz. Bu şekilde Vodafone tarafından müşterilerine sunulmuş olan Vodafone yanımda uygulaması ile yüzlerce dakika ve farklı miktarlarda megabayt kazanabilirsiniz.

Kampanya boyunca internette sınırsız bir şekilde gezebilmek için bedava internet indirimli paketler ve hediye 1 GB seçenekleri!

Akşam altıdan sabah altıya kadar Vodafone müşterileri tarafından kullanılabilecek olan 1 GB internet paketi bütün üyelerimize özel bir sürpriz hediyedir. Son derece uygun fiyatlarla sunulmuş olan 1 GB internet paketi için 44 55’e INTERNET yazıp ücretsiz kısa mesaj gönderin.
Eğer 1 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız yükleme teklifinizi Vodafone yanımda uygulamasından veya online self servis uygulamasından yapın!
Faturasız Vodafone Abonelerine Özel Perşembe Fırsatı

Vodafone hesabınıza tek seferde yapacak olduğunuz TL yüklemeleri için yüklediğiniz miktarı 100 ile çarparak çıkan rakam kadar MB internet 24 saat geçerli olarak size hediye! Örnek verilecek olursa: Perşembe günü 30 TL yüklerseniz 3000 megabayt yani 3 GB interneti 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. 20 TL yüklerseniz 2000 megabayt yani 2 GB interneti bir gün boyunca kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Hedef kitlesi:

Kampanya kapsamı ile ilgili WhatsApp kullanma ve işleme izni verilen bütün aboneler kampanyadan faydalanabilir.

Ayrıca bu kampanya ile ilgili daha detaylı bilgiler için www.vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir