Kapat

Vodafone Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri

Birçok mobil kullanıcı dakika, SMS ve internet haklarının ay sonunda silinmesini haksızlık olarak görürken, Vodafone müşterilerine bu konuda yanıt vermek amacıyla devreden uyumlu fırsatları sunuyor. Bu sayede ay sonuna kadar kullandığınız haklar tamamlanmadığında, bir sonraki aya devredebiliyor. Kampanyaya katılım için Vodafone bayilerine başvurabilir,online self servis sistemini kullanabilir, Vodafone Yanımda uygulamasından veya kısa mesaj ile satın alım sağlayabilirsiniz. Temel koşul olarak; son 90 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla katılım sağlamış tüm bireysel mobil hat kullanıcıları faydalanabilir. Kampanyalar da kullanım hakları şu şekildedir.

  • 12 aylık taahhüt ile Devreden uyumlu S tarifesinde; her yöne 250 dakika, 250 SMS, şebeke içi 2500 dakika ve 250MB 21 TL karşılığında
  • 25 TL karşılığında Devreden Uyumlu 1 GB paketi; her yöne 200 dakika, Vodafone içi 2000 dakika, 1GB
  • Her yöne 1000 dakika, 1000 SMSve 3GB internet 12 ay kontrat ile 29 TL’ye
  • 39 TL karşılığında 5GB, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS satın alınabilir.

Kalan kullanım bilgilerinizi sorgulamak için OZET yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Kullanım hakları tamamlandığında kısa mesaj ile bilgi verilir. Biriktirme özelliğini aktif hale getirmek için +1 TL ve durma özelliği için +3 TL ödeme yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir