Kapat

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası
Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

Dünyanın en büyük GSM operatör olarak Vodafone Türkiye uygulamaları ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Türkiye piyasasında çok uzun zamandır hizmet vermekte olan Vodafone sürekli olarak bazı tarifeler ve kampanyalar düzenleyerek üye sayısını artırıyor. 2018 yılı içerisinde sunulmuş olan pek çok kampanyayla yeni üyeler kazanmış olan Vodafone konuşma dakikaları ve bedava internet noktasında bonkörce davranıyor.

TL yükleme uygulamaları ile birlikte istediğiniz kadar konuşabilirken internette sınırsızca gezinebiliyorsunuz.Bununla birlikte kuruşlarla bile konuşma dakikaları satın almanıza Vodafoneimkân tanıyor.

En zor zamanlarınızda çok uygun rakamlarla konuşma dakikaları alarak acil olan işlerinizi halledebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey sayfalarımızda sizler için tanımladığımız kampanyalarla ilgili detaylara hâkim olmak.Aşağıdaki uygulamaları takip ederseniz Vodafone’un sunmuş olduğu kart kampanyasından faydalanabilirsiniz:

  • Vodafone tarafından belirlenmiş olan kartları isterseniz bir günlük isterseniz 4 saatlik isterseniz de bir haftalık kullanabilirsiniz.
  • Satın alacak olduğunuz 1 TL’lik Vodafone kartıyla her yöne 15 dakika kazanabilirsiniz. Üstelik 100 MB size hediye edilecektir. Ayrıca 1 TL’ye alacak olduğunuz paketin içerisinde 100 kısa mesaj da bulunmaktadır.
  • Eğer biraz daha fazla internete ihtiyacınız varsa bu sefer 2 TL’ye kart satın almanız gerekiyor. 200 MB internet bu kartın içerisinde bulunurken Facebook ve Twitter içinde 1GB kartta sizlere sunulmaktadır.
  • 3 TL yükleyerek 4 saatliğine 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz.
  • Haftalık olarak sunulan kartın ücreti 5 lira olurken 500 MB internet, 100 dakika ve 500 kısa mesaj bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir