Kapat

Vodafone Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Bedava internet Kampanyası

Mobil müşterilerinin yüzüne her zaman güldürmeyi başaran Vodafone, ayağınıza kadar getirdiği bir fırsat ile birlikte Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Bedava İnternet 2018 kampanyasını sunuyor. Kampanya ile birlikte artık internet, dakika veya mesaj kullanım hakkınız tamamlandığında en yakın noktadaki Vodafone cep merkezlerinden cebinize uyan kartı alarak internet kullanmaya devam edebilir, yeniden konuşmayı sürdürebilir ve mesajlaşmaya kaldığımız yerden devam edebilirsiniz. Cebinize Uyan Kartlar 2018 kampanyasının özellikleri şu şekilde görülüyor.

  • İnternet, dakika ve mesajlaşma hakkınız bittiğinde Vodafone cep merkezlerinden aldığınız bu kartları direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde bu kartlardan seçim yapabilirsiniz.
  • Seçebileceğiniz kartlar arasında günlük 2 TL karşılığında her yöne 50 dakika ya da 100 MB bulunabilir. Haftalık 5 TL karşılığında 100 dakika ya da 500 MB kullanım hakkı alınabilir. Tam paket ile birlikte 100 dakika konuşma, 100 SMS ve 1 GB internet 10 TL karşılığında alınabilir.

Bu kampanyaya katılım sağlamak için herhangi bir şart bulunmamakla birlikte isteyen tüm bireysel mobil hat kullanıcıları kampanyadan faydalanabilir. Eğer, kampanyada iptal hakkınızı kullanmak isterseniz, 542’ye telefon ederek müşteri hizmetlerinden iptal sağlayabilir veya online kanallar üzerinden kısa sürede iptal gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya dahilinde kullanım haklarınızı öğrenmek için OZET yazıp 7000’e mesaj gönderebilir ve bilgi sağlayabilirsiniz. Kullanım haklarınız tamamlandığında kısa mesaj yoluyla size bilgi gönderilecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir