Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları her sene olduğu gibi 2020 yılında da devam ediyor, bizlerde size bu kampanyaları hattınıza en kolay nasıl tanımlayacağınız konusunda yardımcı olacağız. Her operatörde olduğu gibi Vodafone hattı kullanan genç yaşlı herkes bedava internet fırsatından yararlanmak için webde arama yapmaya devam ediyor, sitemizde hediye internet fırsatlarını nasıl yakalayacağınız ve hattınıza tanımlayacağınız hakkında en doğru bilgilere ulaşabileceksiniz.Diğer operatörlerin kurallarında bahsettiğimiz gibi Vodafone firmasında da bir çok kampanyanın son zamanı vardır, bu kampanyalarda süre bitmişse hattınıza tanımlamaya çalıştığınızda hata mesajı alacaksınız. Bu yüzden sitemizde Vodafone Bedava İnternet kategorisini günlük veya haftalık takip etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Firmanın sürekli güncellediği tarifeleri sizlere daha açıklayıcı bir dilde anlatıp yardımcı olacağız.Bilmemiz gereken ikinci bir husus ise sitemiz yöneticileri bedava internet kampanyaları hakkındaki paylaşımları kaldırabilir veya güncelleyebilir, bunun nedeni Vodafone firmasının paylaştığı hediye internet fırsatlarının süresi geçmesidir. Eğer kampanyalardan yararlanmak için geç kaldıysanız ümidinizi kesmeyin. Firma kullanıcılarına sürekli hediye internet fırsatı sunuyor, tüm yapmanız gereken sitemizi takip edip bu fırsatı yakalamak.

Bedava bir kampanyayı hattınıza tanımlayıp kullandığınızda bu kampanyanın bitiş süresinde firma sizden ücret kesebilir, bu yüzden hattınıza tanımladığınız hangi tarife olursa olsun mutlaka şartları dikkatle okumalısınız. Böyle bir ücret kesilmesi durumu ile karşılaşırsanız trcep.com sorumluluk kabul etmez. Yapmanız gereken Vodafone müşteri temsilcisine bağlanıp bilgi vermek.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları İçin Tıklayın..

 Vodafone Ramzandan 1GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Bireysel faturalı ve faturasız olmak üzere ayırt etmeden tüm Vodafone müşterilerine bu Ramazan günlerinde geçerli olacak tam 1 gb bedava interneti hattınıza tanımlıyor.Bu paketler kesinlikle bedava olup hiç bir ücret talep edilmeyecektir, Bu kampanya 23 Mayıs 2020 23:59:59 tarihine kadar geçerli olacak ve 1GB’lık bedava interneti hattınıza ücretsiz yüklemiş olacaksınız.

Vodafone Ramazan 1GB bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen herkes Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp hattına tanımlayabilecekler.

Vodafone Seni Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor son düzenlediği Seni Seviyorum kampanyası ile tüm müşterilerine dijtale özel başvurular kapsamında ilk 3 ay geçerli olacak tam 6 GB internet hediyesi kapsama alanında olacak. Peki nasıl kazancaksınız 6GB bedava interneti, koşulları nedir nasıl kazanabilirsiniz? Tüm sorularınızın cevaplarını vermeye çalışacağız.
Öncelikle Vodafone’un sizler için sunduğu teste katılarak tüm soruları cevapladığınız taktirde 3GB’a kadar bedava internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz bu teste katılmak için veya tarifeleri görmek için https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresine giriş yapmalısınız. Akıllı telefonunuzdan Vodafone Yanımda uygulamasından ulaşabilirsiniz.

 

Vodafone  EBA 6 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Tüm dünya ülkelerinde ve Türkiye’de virüs salgını herkesi evlerine kapatmış durumda. Hal böyleyken Milli Eğitim bakanlığı öğrencilerin zaman kaybetmeden online eğitime geçilmesi konusunda karar aldı, Vodafone operatörüde bu konuda eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden yapılan girişlerde ücret almayacaklarını ve her hangi bir işlem yapmadan 6 GB bedava internet hizmeti sunduklarını açıkladı. Vodafone faturalı veya faturasız hattınız varsa eba.gov.tr ve EBA uygulaları üzerinden kullanacağınız internet paketlerine 6 GB’a kadar ücretlendirilmeyeceksiniz.

Çarkı Çevir 250MB 1GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

vodafone yanımda çarkı çevir bedava internet kazan

Bu kampanyada faturalı veya faturasız olmanız önemli değildir, tek yapmanız gereken Apple Store veya Google Play mağazalarından Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek. Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra menüden Bana ne var? sekmesine dokunup karşınıza çıkacak olan çevir butonuna yaklayacaksınız. Çakır çevirdiğinizde bir çok sürpriz hediye sizleri bekliyor olacak, bunların arasında 250MB – 1GB arasında bedava internet kazanma şansınız olacak.

 

Vodafone Yanımda uygulaması indirme linkleri:

İOS Apple Store mağazasından indirmek için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-yanımda/id489845659?l=tr&mt=8

Android Google Play mağazasından indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis&hl=tr

 

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu kampanya faturalı operatörleri kapsamakta, 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için E-FATURA veya SMS faturaya geçmeniz gerekmekte, tarifeye dahil olmak için; “EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000’e ücretsiz sms göndermeniz yeterli olacaktır. Sonrasında 15 gün süresince kullanabileceğiniz 1GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone 2 GB Hediye Cepten internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu kampanyada dikkat etmemiz geeken husus 22TL ücret kesilmesi o yüzden hesabınızdan kesilecek olan 22TL olacak bunu bilmelisiniz. ”3636’ya Super 2GB” yazıp ücretsiz sms yolladığınız taktirde hesabınızdan 22TL düşecektir ve 2GB internet hakkınıza yüklenecektir.

Vodafone Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu pakette cep telefonunuza Apple Store veya Google Play mağazalarından Vodafone Yanımda uygulamasını indiriyoruz. Sonrasındaki adımımız ise 7000’e “S” yazarak ücretsiz sms yollayıp uygulamaya girmek olacak. Daha sonra uygulamaya giriş yaptığımızda sol menüden ek paket al sekmesine girdiğimizde hattımıza 1GB bedava internet yüklenmiş olacak. Bu kampanya koşullarını Vodafone resmi sitesinden de kontrol edebilirsiniz.

Vodafone 4.5G 2GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu pakette tek yapmanız gereken adımları izleyerek Vodafone hattınızı 4.5G ye geçirmek ve sonrasında tam 2GB bedava internet kazanacaksınız. İlk adım cep telefonunuzdan ”4.5G” yazıp ”4545”e ücretsiz sms yollayacaksınız. Vodafone size onay mesajı yollayacaktır ve sonrasında hattınıza 2GB Vodafone bedava internet tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Play Store Self Servis Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone GSM operatörünün Google Play Store’da sunulmakta olan self servis bedava internet uygulamasını indirdiğinizde anında bedava ve hediye olan internet hesabınıza tanımlanacaktır.

Bedava 2 GB İnternet Kazanmak İçin Vodafone Yanımda Uygulaması Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone’un akıllı telefon uygulamalar arasında bulunan Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra internet paketleri sekmesine girerek “hediye haftalık internet paketini al” dediğinizde kampanyaya otomatik olarak katılmaktasınız.

Vodafone yanımda bedava internet paketi nasıl indirilir diye düşünüyorsanız aşağıdaki linklerden işletim sistemlerine uygun olarak indirip akıllı telefonunuza kurabilirsiniz:

Apple marka telefonlar için – iPhone için:

https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android işletim sistemli telefonlar için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows işletim sistemli telefonlar için:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

Vodafone Bedava İnternet 2020-2021 Soru ve Cevapları

Vodafone Bedava İnternet 2021 Veren Uygulamalar Nelerdir?

Vodafone bedava internet vermeye devam ediyor size  sadece güncellenen içeriklerimizi takip edip onlarca bedava internet GB kazanmak için fırsat kollamak.

Vodafone Bedava İnternet 2021 Yılında Bedava İnternet verecek mi?

Vodafone 2020 yılından sonra 2021 yılı ile durmadan tam gaz bedava internet ve kampanyalarına aralıksız devam edecek.

Vodafone Yılbaşı Hediyesi 2021 hediyesi var mı?

Evet tüm operatörlerde olduğu gibi Vodafone firması 2021 Yılbaşında bedava internet hediyeleri verecektir.

Vodafone Bedava İnternet Faturasız 2020-2021 kampanyası var mı?

Vodafone firması faturasız abonelerine bedava internet kampanyalarına devam ediyor ve edecek ilgili kategorilerimizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Faturalı 2020-2021 kampanyası var mı?

Vodafone firması faturalı abonelerine bedava internet kampanyalarına devam ediyor ve edecek ilgili kategorilerimizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Hediye İnternet 2020-2021 yıllarında devam ediyor mu?

Vodafone firması 2020 Yılında olduğu gibi 2021 Yılında da hediye internet kampanyaları sunmaya devam edecek.

 

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020-2021 yolu var mı?

Malesef Vodafone’da bedava internet hilesi bulunmuyor. Bizce böyle arayışlar yerine ilgili kategorilerimizi ziyaret ederek bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Hediye İnternet 2020-2021 fırsatları var mı?

Vodafone 2020 olduğu gibi 2021 yılında bedava ve hediye internet kampanlarına son sürat devam edecek güncel kategorilerimize göz atmayı unutmayın.

Vodafone Hediye Dağıtıyor 2020-2021

Vodafone firması 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılındada abonelerine hediye bedava internet ve dakika sunmaya devam ediyor.