Kapat

Vodafone Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Bedava Dakika ve İnternet Paketleri 2020

Vodafone Bedava Dakika Paketi

Eğer Vodafone tarafından sunulmakta olan 100 dakika hediyeyi kazanmak istiyorsanız EVET yazıp 37 85’e kısa mesaj gönderin. Bu pakete kaybolduğunuzda Vodafone bedava dakika paketi sahibi olduğunuzdan dolayı 100 dakika hediye hesabınıza tanımlanacaktır. Ayrıca paket bitiminde iptal etmeseniz bile sistem otomatik olarak paketi ortadan kaldırmaktadır.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

Vodafone tarafından tanımlanmakta olan oldukça Bonkör bir kampanya kapsamında 8 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Paketin sahibi olabilmek için SUPER2GB yazıp 36 36’ya kısa mesaj göndermelisiniz. Eğer hattınızdan TL kesilmesini istemiyorsanız paketin bitimine az bir zaman kala paketi iptal etmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Böylece paketi iptal ederek hattınızdan TL kesilmesinin önüne geçmiş olursunuz. Eğer daha önce bu paketten kullanmışsınız aynı işlemi yapmanıza gerek kalmamaktadır. Zira paket için ücret kesilecektir.

Vodafone tarafından tanımlanmış olan kampanya güncellenerek 8 GB’lık internet 2 GB değeri olarak değiştirilmiştir. Böylece Vodafone bedava 2 GB internet sahibi olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir