Kapat

akıl küpü bedava internet
Vodafone Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Vodafone Akıl Küpü internet Paketleri

Gün geçtikçe artan kullanıcı sayısı ile Vodafone, Türkiye’de en çok tercih edilen cep operatörlerinden biri haline gelmektedir.İnternet ve akıllı telefon kullanımının gün geçtikte arttığı ülkemizde internet paketleri birçok akıllı telefon kullanıcısının dikkatini çekmektedir.Bu nedenle Vodafone’un kullanıcılarının hizmetine sunduğu yeni paketlerden biri ise Akıl Küpü internet paketleridir. Tercih edilebilecek paketler şu şekildedir:

  • 19 TL karşılığında bir ay boyunca her yön için 200 dakika, Vodafone içine 2000 dakika ve 1 GB internete sahip olunabilir.
  • 23 TL karşılığında bir ay boyunca her yön için 750 dakika, 2 GB internet ve 1000 kısa mesaj hakkı elde edilebilir.
  • 25 TL karşılığında bir ay boyunca her yön için 1000 dakika, 3 GB internet ve 1000 kısa mesaj hakkına sahip olunabilir.
  • 28 TL karşılığında bir ay boyunca her yön için 1000 dakika, 1000 kısa mesaj ve 4 GB internet kullanımı elde edilebilir.
  • 35 TL karşılığında bir ay boyunca her yön için 1000 dakika, 1000 kısa mesaj ve 5 GB internete erişilebilir.
  • 39 TL karşılığında bir ay boyunca her yön için 1000 dakika ve kısa mesaj ile 7 GB internet paketine ulaşılabilir.

Paketlerden Vodafone’dan yeni hat satın almış ya da son bir ay içinde Vodafone’a numarasını geçirmiş kullanıcılar yararlanabilmektedir. Dilendiği durumda müşteri hizmetleri aranarak paketin iptali yapılabilir. Kullanılamayan dakika, kısa mesaj ve internet miktarı sonraki aylara devredilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir