Turkcell TL Harca Hediye Kazan Kampanyası

Turkcell TL Harca Hediye Kazan Kampanyası

Turkcell Türkiye’nin en çok abonesi olan GSM operatörü olarak öne çıkan bir markadır. Ülkemizde pek çok konuda ilkleri Turkcell yaşatmıştır.

Çekim alanı ve kalitesi ile birlikte sunduğu kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuniyeti konusunda en iyi sonuçları vermeye gayret göstermektedir. Turkcell markası olarak hem faturalı hem de faturasız hatlar için özel kampanya ve hediyeler sunmaktadır. Bunlar arasında faturasız hatlara özel olarak sunulan TL harca hediye kazan kampanyası dikkat çekici kampanyalar arasında yer almaktadır. Faturasız hat kullanıcılarının hatlarındaki paket içeriklerinin kullanılması sonrasında sorun yaşamamaları için hediye bazı haklar bu kampanya ile sunulmaktadır. Kampanya kapsamında sunulan hediye seçeneklerinden bireysel hazır kart sahiplerinden şu tarife ve paketleri kullananlar yararlanabilmektedir;

  • Biz Bize tarifesi
  • Süper Tarife
  • Konuş Kazan Tarifesi
  • Genç Tarife
  • Genç Plus Tarifesi

Bu tarifeleri kullanan bireysel hazır kart aboneleri hatlarına daha önce yüklemiş oldukları TL’leri kullandıkça hatlarına hediye olarak dakika, kısa mesaj ya da internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu hediyeleri kullanarak biten TL’lerinizi telafi edebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir işlem yaptırmaya gerek yoktur. Kampanya doğrudan TL’ler kullanıldıkça tanımlanacaktır. Ay boyunca kullanmış olduğunuz TL miktarına göre hediye seçeneklerinde değişiklik yapılmaktadır. Kampanya dolayısıyla sunulan kullanım haklarınız ile ilgili kalan kullanım hakkı ile ilgili bilgi almak için 2222’ye KALAN yazarak mesaj artıp öğrenebilirsiniz. Kampanya hediye içerikleri sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.