Turkcell Salla Kazan

Turkcell Salla Kazan kampanyası ve uygulamaları ile kullanıcılarına bir çok sürprizi aynı anda dağıtmaya devam ediyor ve bu hediyeleri her hafta bitmeksizin sürekli veriyor. Bu kampanya ve hediyelerden yararlanmak için tek yapmanız gereken  Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemeniz olacaktır.


Turkcell Hesabım uygulamasını indirip kullandığınızda kalan kullanımlarınızı her zaman kontrol edebileceksiniz, fatura detaylarına kadar ulaşıp ödeme yapıp hatta, tüm ayarlarınıza ulaşabileceksiniz, bunun yanında paket satın alma gibi tüm işlemleri tek seferde uygulayabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hattınız yani sim kartınız 4.5G uyumlu olmalıdır. Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif ses ve data hattına sahip tüm kullanıcılarda bu hizmetten yararlanabileceklerdir. Dikkat edilmesi gereken bir husus ise haftada bir bu kampanyadan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Salla Kazan Turkcell nasıl yapılır?

Öncelikle telefonunuzdan “Turkcell Hesabım” uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor, girdikten sonra ise “Turkcell Salla Kazan” kısmına tıklayarak giriş yapmalısınız.Bundan sonra tek yapmanız gereken işlem ise ismi üstünde telefonunuzu sallamak olacaktır. Bu işlemide yaptıktan sonra Turkcell bedava internet paketi telefonunuza tanımlanmış olacaktır.

Turkcell Salla Kazan hangi günler?

  • Kampanya katılımları 19 Mayıs 2017  tarihinde başlatılmıştır.
  • Bu kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, abonelerinin hepsi ücretsiz olarak faydalabilecektir.
  • Bu kampanya Turkcell’e yeni katılan aboneler katıldıkları tarihten bir sonraki Cuma günü katılabileceklerdir.

Salla Kazan ne zamana kadar devam edecek?  • Kampanyaya katıldıktan sonra hediye kazanma veya alma hakkı her Cuma günü yenilenecektir ve Perşembe 23.50’ye tarih ve saatine kadar geçerli sayılacaktır.