Kapat

Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell Paycell ile Ödeme Yapana Bedava internet

Türkcell olarak telekomünikasyon alanında en yenilikçi uygulamalar ile hizmet veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve kullanımlarını doğru biçimde analiz ediyor, her gün yeni kampanyalarla, yeni paketlerle karşınıza çıkıyoruz. Yeniliklerimizle rakiplerimizden hep birkaç adım önde yer alırken müşterilerimizin de iletişim olanaklarından en iyi biçimde yararlanabilmelerini, lider telekomünikasyon firmasıyla çalışıyor olmanın farkını hissetmenizi sağlıyoruz. Bu kapsamda hediye dakikalar, mesaj hakları, internet paketleri sunuyoruz. Şimdi bir yenilikle daha karşınızdayız. O da Paycell uygulamamız. Paycell platformumuz içinde sürekli yeni hediyeleri sizlere sunuyoruz. En son ve en güncel hediyelerimizden birisi de ödeme yöntemi olarak TurkcellPaycell’i tercih edenler hakkındadır. İşte kampanya ve hediye detaylarımız şunlardır:

  • Paycell ile ödeme yaparak kazanmak için Google Play Store’da ödeme yönteminiz olarak PaycellTurkcell seçeneğini seçmelisiniz.
  • Satın alma işlemi öncesinde “GOOGLE PLAY” yazıp 2255’e kısa mesaj göndermelisiniz.
  • Ardından yapacağınız bütün alışverişlerde Paycell’i kullanabilirsiniz. Başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.
  • Play Store’da ödeme yöntemi olarak Paycell’i tercih eden müşterilerimize Play Store’da geçerli 10 TL’lik çek hediye ediyoruz. Hediye çeklerinizi dilediğiniz uygulamayı satın alırken kullanabilirsiniz.
  • Adınıza tanımlanan hediyeler kullanım süresi içerisinde kullanılmalıdır. Hediye hakları sonraki aya devretmezler, üçüncü kişilere devredilemezler.
  • TurkcellPaycell kaydınızı iptal etmek için 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerimiz arayabilir, iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paycell platformumuzda yeni hediyelerimiz müşterilerimize sunulmaya devam edecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir