Kapat

Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell GNc FULL 7 GB KAMPANYASI

Gençler uzun yıllardır olduğu gibi yine Turkcelli olmanın ayrıcalığını yaşıyorlar. Çünkü biz onlara birbirinden zengin içerikli paketler ve birbirinden cazip hediyeler sunuyoruz. Milyonlarca genç abonemizin iletişim ihtiyaçlarını GNÇ platformu üzerinden karşılıyor, ekonomik fiyat avantajlarıyla en kaliteli hizmeti almalarını sağlıyoruz. Bedava internet paketlerimiz sayesinde onları sürekli yeni internet paketleri satın alma derdinden kurtarıyoruz. Hayatın içinde, kesintiye mahal vermeden yer almalarına imkan tanıyoruz. İşte GNÇ Hediye 7 GB internet paketimiz de tam bu özelliklere sahiptir:
Kampanyadan yararlanabilmenin ilk şartı 26 yaşın altında olmak ve GNÇ’li olmaktır.
İkinci şart da GNÇ Full tarifelerinden birisini kullanıyor olmaktır.
Belirtilen şartları sağlayan abonelerimiz tarifelerindeki internet haklarına göre hediye internet hakkı kazanacaklardır.
Kampanya dahilinde GNÇ Full paket kullanan abonelerimiz gece 22:00 ile sabah 06: 00 arasında geçerli 3 GB hediye kazanırlar.
GNÇ Star paketi kullanan abonelerimiz 7 GB internet kazanırlar.
GNÇ Süper paket kullanan abonelerimiz 7 GB internet kazanırlar.
Belirtilen paketler kullanılmaya devam ettikçe her ay hediye internetler abonelerimizin hattına tanımlanacaktır.
Hediye internetlerinizden kalan kullanım haklarınızı “KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak ya da Hesabım uygulaması üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
GNÇ 7 GB bedava internet paketlerimizden faydalanmak için son tarih 31 Aralık 2018’dir.
Kampanyaya katılımınızı 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak veya online işlemler sayfamızdan iptal edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir