Kapat

Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell Faturalıya 6 GB Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Akıllı telefonların akıllı olmasını sağlayan internettir. Eğer internete bağlanamıyorsa elimizdeki telefonların hiçbir akıllı yönü kalmıyor. İşte Turkcell olarak bunu bildiğimiz için siz kıymetli müşterilerimize birbirinden zengin internet paketleri ve hediyeleri sunuyoruz. Müşterilerimizin en çok ihtiyaç duydukları içerikleri hediye olarak sizlere sunuyoruz. Bu sayede telefonlarınızla doyasıya vakit geçirebilir, hayata dilediğiniz noktadan bağlanabilirsiniz. 6 GB olan hediye internet paketimizin detayları şöyledir:

  • Turkcell’in 6 GB bedava internet kampanyasına katılmak için iletişim merkezlerimiz aracılığıyla başvuruda bulunmanız gerekir.
  • Başvurunuzun onaylanması için son 7 gün içinde yeni bir Turkcell faturalı hat satın almış olmanız, hattınızı faturasızdan faturalıya taşımanız veya başka bir operatörden hattınızı Turkcell faturalıya taşımanız gerekir.
  • Son 7 gün içerisinde gereken şartları sağlayıp başvurusu kabul edilen kullanıcılarımızın hattına 180 gün geçerli olacak biçimde 6 GB bedava internet tanımlanır.
  • Turkcell 6 GB bedava internet kampanyamıza son katılım tarihi 31 Mart 2018’dir.
  • Bütün abonelerimiz 6 GB bedava internet kampanyamızdan sadece bir kez faydalanabilir.
  • Hediye internet paketleri sadece yurtiçinde kullanılabilir.
  • Hediye internet hakkınız bittiğinde size kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılır.

Turkcell 6 GB bedava internet kampanyamıza aboneliğinizi ilk olarak 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak; ikinci olarak da “IPTAL OZEL 6 GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek sonlandırabilirsiniz. Aboneliğiniz iptal edildiği anda kalan kullanımlarınız silinir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir