Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 2 GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketi

Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 2 GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketi

Turkcell hat kullanmayı tercih eden abonelerimize sunduğumuz fırsatlara bir yenisini daha ekliyor ve Engel Tanımayan Hepsi 2 GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketini sunuyoruz.

Turkcell hat kullanmayı tercih eden abonelerimize sunduğumuz fırsatlara bir yenisini daha ekliyor ve Engel Tanımayan Hepsi 2 GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketini sunuyoruz. Söz konusu tarifemiz, ön ödemeli destek tarifeleri kapsamında yer almaktadır.

  • Bu paket kapsamında yararlanabileceğiniz 1000 dakika konuşma, 2 GB internet ve 1000 SMS için ödemeniz gereken tutar 30 TL’dir.
  • Paketten yararlanabilmek için 2222’ye ENGELSIZ HEPSİ yazarak göndermeniz yeterlidir. Bu kapsamda göndereceğiniz SMS’ten ücret alınmamaktadır.
  • Tarifeden yararlanma hakkı yalnızca bireysel Hazır Kart sahibi müşterilere aittir.
  • Kampanya kapsamındaki hakları 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Ancak kullanılmayan haklarınızın sonraki dönemlere devredilmesi söz konusu değildir.
  • 30 günün dolmasının ardından hattınızdaki bakiyenin yeterli olması durumunda otomatik olarak paket yenilenmektedir.
  • Paketinizdeki haklar sona erdikten sonra ve yeterli bakiye sağlanarak yenileme yapılmaması halinde standart ücretler üzerinden kullanımlar hesaplanmaktadır.
  • Sadece yurt içinde kullanılabilen haklar yalnızca bireysel kullanım için geçerli olup başka kişilere transfer edilmesi de mümkün değildir.

30 günlük abonelik süresi dâhilindeTurkcell Bayi Nakit Pos tarafından satılan paketlerin 4 defa, bu kanal haricinde satılanların ise 1 defa alınması mümkündür. Bu paketten yalnızca internet erişim noktası kullanılan bağlantılarda yararlanılabilmektedir. İnternet üzerinden mesajla ya da sesli olarak gerçekleştirilen iletişimler, internet paylaşımları ve diğer dosya paylaşım programları ile ilgili olarak Turkcell tarafından paket değişimi yapma hakkı saklıdır.