Turkcell Canım Kendim 15 GB İnternet Paket Fırsatı

TURKCELL CANIM KENDİM 15 GB İNTERNET PAKET FIRSATI NEDİR?

Turkcell Canım Kendim paketi sayesinde 15 GB internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Türkcell Dijital Operatör uygulaması ya da Türkcell resmi internet sitesi üzerinden bu kampanyaya katılabilirsiniz.

TURKCELL CANIM KENDİM 15 GB İNTERNET PAKET FIRSATINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Kampanyaya katılmak ve 15 GB internetten faydalanmak isteyen kullanıcılar Canım Kendim Paketi’ni satın alarak çok daha uygun fiyatlarla 15 GB internete sahip olur. 55 TL olarak kullanıcılara sunulan Canım Kendim Paketi içerisinde SMS, dakika ve internet bulunuyor. 15 GB internet, her yöne 500 dakika ve her yöne 1000 SMS bulunan paketin içeriğinde aşağıdaki uygulamalarda geçerli 5 GB internet ek olarak veriliyor.

  • Dergilik uygulaması
  • Fizy uygulaması
  • BİP uygulaması

Turkcell Canım Kendim paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için yukarıdaki avantajlar kullanıcılara sunuluyor.

TURKCELL CANIM KENDİM 15 GB İNTERNET PAKET FIRSATI DETAYLARI NEDİR?

Kullanıcılar Turkcell Dijital Operatör üzerinden ya da Türkcell resmi sitesi üzerinden bu paketi alabilir. Paket, 1 aylık kullanım süresine sahiptir. 1 ay bittikten sonra paketle ilgili tüm bilgiler silinecektir. Bu nedenle Türkcell Canım Kendim paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılar 1 aylık sürenin sonunda tekrar paket satın almalıdır. Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan paket faturasız hat sahiplerine yöneliktir. Paketi satın alan kullanıcılara aylık 15 GB hediye internet tanımlaması yapılır. Aylık 15 GB internet, 30 günün sonunda hattan silinir. Kullanıcılar, Türkcell sitesi üzerinden paket sorgulama yapabilir. Paket kapsamında kullanıcılara tanımlanan 15 GB internet sadece yurt içi kullanım için uygundur.