Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Nasıl kazanılır?

5b41d2b95379ff30b00b80a4
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turkcell BIP uygulaması ile sizlerde bedava internet kazanma fırsatı için sizlere bu makalemizde BIP bedava internet kampanyaları ve paketleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım. Turkcell BIP ile konuşma paketleri, SMS ve internet kazanma fırsatlarını ve yolları yazımızda göreceksiniz.

Turkcell tarafından desteklenen BIP ile bedava internet kazanabilir ayrıca BIP uygulaması üstünden yarışma ve kampanyalara katılarak Turkcell BIP bedava internet kazanabilirsiniz. BIP üstünde grup kurarak ve mesajlaşarak bedava internet kazanabileceğiniz gibi sizlere anlatacağım metotları kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BIP Parasız İnternet Kazanma Yolları

BİP parasız internet kazanmak için ilk yapmanız şart olan ise uygulamayı hemen cep telefonunuza indirmeniz gereklidir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra giriş yaparak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Hemen parasız internet kazanmak için ” BIP Yıldzları” kampanyası katılmaktır.

Bip kullan kazan kampanyası Bip yıldızları ile parasız internet kazanmak için bol bol ileti atmak ve sevdiklerinizle bip üzerinden iletileşmeniz yeterlidir. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftalık 2 gigabyte armağan internet kazanırsınız. Her ayın 2 sinde başlayan ve aynı tarihte sonlanan kampanyada 500, 1500, 1.000 ve 3.000 adet ileti göndermeniz armağan kazanmanızı sağlayacaktır. BİP yıldızı olarak armağan 2 GİGABYTE internet kazanmak için bol bol ileti atmanız yeterli.

Faturalı yada faturasız hat sahibi olan herkesin kullanımı açık olan BIP yıldızları ile haftalık 2 gb hediye internet size mesaj yolu ile bildirilecektir.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell bip bedava internet kazanmak için bilgi yarışmasına katılarak hediye internet kazanabilirsiniz. KİM 1 GB İSTER yarışmasına katılarak hediye internet kazanmanız olası. Toplamda 15 sualden oluşan KİM 1 GB İSTER fiyatsız paketlerden biridir.

3 aşmadan oluşan yarışmada her mertebede 5 sual sorulur ve toplam soru adedi 15 tanedir. İlk mertebeyi geçerseniz 250 MB, ikinci mertebe 500 MB ve son aşama başka bir deyişle bütün soruları bilirseniz 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Yarışmaya katılmak için BİP uygulaması üzerinden keşfet bölümünden kim 1 gb ister yarışmasına katılmanız yeterlidir. Yarışmaya katılma tuşuna bastığınızda sorular şıklı olarak gelir. Her soru için size 20 saniye müddet verilir ve her hangi bir şıkkı işaretlemeniz gerekir. Yarışmaya her gün katılabilirsiniz fakat ödül kazanırsanız 1 hafta kadar beklemeniz gereklidir.

Yarışmadan elenenler HEMEN yazdıklarında hem ödül alır hemde yarışmaya kaldığı yerden devam eder. Şayet HEMEN yazarsanız sizden fiyat ister.

Turkcell Bip İnternet Kazanma

Turkcell bip internet kazanma yollarından biride bilgi yarışmalarına katılmaktır. Bir çok bilgi yarışması sunun Turkcell bip uygulaması üzerinden Kim 1 GİGABYTE İster, BİP Kazan Kazan ve Turkcell Bil Kazan bilgi yarışmalarını katılmanız gerekmektedir.

Turkcell bil kazan bilgi yarışmasına haftada 1 kez fiyatsız olarak katılarak 1 GİGABYTE parasız internet kazanabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden keşfet bölümüne “BİL KAZAN” yazarak yarışmaya hemen katılabilirsiniz. Toplamda 10 meselenin sorulduğu bilgi yarışmasında tüm suallere doğru cevapladığınızda 1 GİGABYTE barajı aştığınızda ise 250 MB parasız internet kazanırsınız.

Turkcell BIP Parasız İnternet 2020

Bip internet paketinizi kullanmadan sesli ve görüntü arama yaparak Turkcell 1 GİGABYTE bip parasız internet paketi kazanmanız olası.

4.5G Armağan Bip 1 GİGABYTE kampanası 4.5G kalitesinde sesli ve görüntü arama yaparak armağan 1 GİGABYTE internet kazanırsınız. Kampanya müddetinde Bip üzerinden yapacağınız sesli ve görüntü aramalar için size armağan edilen 1 GİGABYTE internet paketinden düşecektir. Kampanya bütün faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanımına açıktır ve otomatik olarak tanımlanır.

Ayrı olarak Bip üzerinde resimi resim ve video gönderimi size armağan edilen internet paketinde düşecektir.

Turkcell BIP Parasız İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell bip parasız internet nasıl yapılır ve nasıl kazanılır suali bedeva internet kazanmak isteyenler tarafından en sık suallen suallerden biri olmuştur.

Bıp üzerinden arkadaşlarına alan okuarak parasız internet kazanmak için sende yap diye yarışmasına katılarak internet kazanabilirsiniz. Arkadaşlarına alan okuyarak parasız gigabyte kazanabilirsiniz. Ayrı olarak sende yap diye ile haftalık verilen görevleri bitirerek alan okuyarak deva internet kazanmaya devam edersiniz.

Sen de BiP’ten #senyapdiye kanalını izlemeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin nihayetinde gönlünce kullanacağın internet armağanını kap. Üstelik arkadaşına alan okuyarak, arkadaşınla beraber kazandığınız GİGABYTE ları ikiye katlama bahtı yakalayabilirsiniz.

Turkcell BIP Parasız İnternet Paketi

Bip armağan yarışı ile 5 GİGABYTE internet kazanabilirsin. İleti atarak, grup kurarak ve sevdiklerinize Bip uygulamasını indirmesini sağlayarak puan topluyorsunuz. Topladığın puanlar ile haftalık parasız 5 GİGABYTE internet kazanmanız olası.

  • Attığın her ileti için 1 puan
  • Yaptığın her amanın saniyesi için 2 puan
  • Bip’i sevdiklerine indirtmen 1 puan
  • Bip’i ilk kez indirtmen 2500 puan

Yukarıda verilen puanları kazanmak için arama yapabilir ve ileti atabilirsiniz. Ne kadar çok puan kazanırsanız bip parasız internet kazanırsınız. Her hafta yarışmaya katılarak bahtını artırabilirsin.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bip parasız internet kazanma yolları ve kampanyaları ile ilgili bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan sualleri yorum bölümüne yazarak bize sorabilirsiniz.

Turkcell Bip Parasız İnternet: BİP internet kazanma bahtını değerlendirerek, sizler de haftalık 2GB parasız internete kazanarak akıllı aletleriniz üzerinden arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilmeye, BİP uygulamasının görüntülü arama, konuşma, fotoğraf ve video gönderme vb. özelliklerini kullanmaya ne dersiniz?

Ülkemizin en sevilen ve en çok seçenek edilen iletişim operatör şirketlerinden biri olan Turkcell; 2020 seneninde da hediye ve bedava internet paketleri ile müşterilerini mutlu etmeyi sürdürüyor.

Kullanıcılarına ve azalarına internetten bedava yani rastgele bir fiyat ödemeden istifade edebilme bahtı tanıyan Turkcell parasız internet paketleri; kimi uygulamaları kullanarak, ücretsiz internete ve dilediğiniz sosyal medya ağlarına girebilme, sevdiklerinizle kesintisiz iletişim kurabilme talihi tanıyor.

Markanın ferdi azalarının yanı sıra müessesesel yani şirket hattı kullanıcılarına da tanıdığı hediye yani ücretsiz internet paketleri bulunuyor.

Turkcell’in hediye internetleri arasında ön tasarıya çıkan, kullandıkça kazandıran BİP uygulaması ise sizlere eğlenceli, keyifli ve dolu dolu vakit geçirebilme olanağı da tanıyor.

Bu yazımızda Turkcell kullanıcıları veyahut hattını Turkcell’e taşımayı düşünenler için markanın bedava internet kazanma yollarından en popüleri olan BİP uygulamasına değinmek, uygulamanın hediye internet paketlerinden nasıl faydalanabileceğinizden söz etmek istiyoruz.

İşte, büyük bir keyifle kullanacağınız, Turkcell BİP bedava internet paketlerine değin bilmeniz gerekenler:

BIP Nedir? Nasıl Kullanılır

Turkcell tarafından hem IOS hem de Android kullanıcıları için geliştirilen bu mesaj uygulaması, BIP uygulamasını kullananların hem diğer kullanıcılara hem de uygulamayı kullanmayan kişilere mesaj gönderebilmelerini sağlıyor.

App Store, Google Play Store ve Turkcell AppMarket üzerinden kolaylıkla indirilebilen Bip uygulaması; grup kurarak, mesajlaşma, caps alma, görüntülü arama, sesli arama, para transferi, oyun oynama, bulunduğunuz konumu paylaşma gibi pek çok özellikten faydalanabilmenize de imkan tanıyor.

Uygulama ile diğer Turkcell kullanıcılarına resim, video, ses kaydı da gönderebiliyor, Yiğit Özgür’in Turkcell Bip kullanıcıları için özenle hazırladığı çıkartma ve emojileri kullanabiliyorsunuz.

Turkcell kullanıcıları tarafından oldukça alaka gören ve her geçen gün kullanıcı sayısı artan BİP uygulaması, kullanıcılarına sunduğu cazip BIP parasız internet kazanma kampanyaları ile de her daim gündemde kalmayı ve daha da popüler olmayı muvaffak oluyor.

Turkcell BİP Parasız İnternet 2020

Turkcell bip internet kazanmak için sizlere pek çok metot sunmaktadır. Günlük bilgi yarışmaları yada ileti atarak internet kazanmanızı sağlayan türkcell bip kullanarak internet kazanmak olası.

Uygulamanın en çok seçenek edilen BİP fiyatsız internet kampanyalarını aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz olası:

Turkcell 4.5G Armağan Bip 1 GİGABYTE Kampanyası

Turkcell’in Bip uygulamasını akıllı aletlerine indiren ve bu uygulama üzerinden arkadaşları, ailesi veyahut sevdikleriyle iletileşenlere sunduğu ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan bu armağan internet paketi; sizlere aylık 1 GB bedava internete girme hakkı veriyor.

4,5 internet hızında görüntülü ya da sesli arama yapabilmenize fırsat tanıyan BİP uygulamasından faydalanabilmeniz için Uçuran 1GB, Süper Yıldız Paketi, BOL 1GB vb. hazır kart üçlü paketler kampanyası ya da Her İstikamete 100 dakika, Uçuran Ekstra 2GB, Süper 3’lü 4GB vb. avantajlı paketler kapsamındaki paket kullanıcılarından biri olmanız isteyor.

BİP Kullan Kazan Kampanyası:

BİP uygulamasının sunduğu haftalık 2 GB bedava internetten faydalanabilmeniz için bazı şartları karşılamanız yani bazı gereklilikleri yerine getirmeniz bekleniyor.

Uygulamanın sizden beklentilerini ve uygulama ayrıntılarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Geçerliliği 1 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek olan uygulama, uygulamayı yoğun bir şekilde kullanan kişilere yani BİP yıldızlarına kendilerine uygulama tarafından gönderilen mesajda belirtilen mesaj hedefine eriştiklerinde haftalık 2 GB hediye internet kazandırıyor. Mesajda 1.000, 3.000 gibi değişik mesaj hedefine erişmeniz isteyebiliyor. Bu kampanya, her ayın ikisinde başlayıp, haftanın son gününe kadar devam ediyor.
  • BİP bedava internet hakkından 1 ay içerisinde yani belirtilen zaman diliminde sadece bir sefer faydalanabiliyorsunuz. Yani aynı ay içerisinde yalnızca tek bir haftalığına 2GB interneti kullanabiliyorsunuz.
  • Bu kampanyadan önödemeli ya da faturalı bireysel kullanıcıların yanı sıra müessesesel müşterilerin de faydalanma talihi bulunuyor.
  • Hediye interneti kullanmadığınızda, kullanmadığınız bölüm sonraki dönemlere devredilmiyor. Kalan haklarınızı kullanamadığınız gibi 3. kişilere transfer de edemiyorsunuz.
  • Turkcell BİP bedava internet kampanyası, yalnızca yurtiçi kullanımlarınızda geçerli oluyor.

BİP Hediye Yarışı Kampanyası

Her hafta BİP tarafından tertip eden bir yarış olan BİP hediye yarışı kampanyası, hafta süresince en çok puan toplayan BİP kullanıcılarına bedava internet kazanma fırsatı veriyor.

Yarışma dahilinde kişinin her mesajı ve araması, 1 puan olarak değerlendiriliyor. BİP uygulamasını ilk defa indirilenlerin hanesine 1000, programı sevdiklerine indirtenlere ise 100 puan yazılıyor.

Her hafta en çok puan kazanan ilk 305.000 kişiye Turkcell tarafından 5-1 GB arası internet hediye ediliyor.

Bununla birlikte azaların hediyelerini alabilmeleri yerine hatlarının negatif bir sicile sahip olmamaları ve geçmişte hatlarının borçtan kapatılmamış olmaları da gerekiyor.

Diğer BİP bedava internet hediyeleri gibi bu hediye de yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor ve kişi, hediye hakkını başkalarına devredemiyor.

BİP Hediye Yarışı kapsamında yarışmayı kazanan ilk 5.000 BİP kullanıcısı, haftalık 5GB, diğer 50.000 kullanıcı haftalık 1 GB, en son 250.000 kullanıcı ise günlük 1 GB bedava internet kazanıyor.

Tüm Turkcell hat kullanıcıların yarışamaya katılma hakkı bulunurken, her bir hattın bir hafta içerisinde yalnızca 1 sefer armağan kazanma hakkı bulunuyor.

Turkcell BİP İnternet Kazanma

Turkcell bip uygulaması üzerinden bilgi yarışmalarına katılarak parasız internet kazanabilirsiniz. Parasız internet kazanmak için Kim 1 GİGABYTE İster, Bip Kazan Kazan ve Turkcell Bil Kazan yarışmalarına katılarak haftalık 1 GİGABYTE armağan alarsınız.

Turkcell bil kazan yarışmasına katılmak için BİP uygulamasından “BİL KAZAN” kanalı izleyerek yarışmaya başlayabilirsiniz. Toplamda 10 meselenin sorulduğu bil kazan bilgi yarışması 2 evreden oluşur ve her evrede 5 sual sorulur. İlk evreyi bitirip çekilirseniz 250 MB tüm suallere doğru cevaplarsanız 1 GİGABYTE parasız internetin sahibi olursunuz. Turkcell bil kazan yarışmasına haftada 1 kez katılma hakkınız bulunmaktadır.

BİP Kullan Kazan Kampanyası

BİP kullan kazan kampanyası başka bir deyişle BİP yıldızları ise attıkları ileti yoğunluğuna göre 2 GİGABYTE parasız internet kazanmaktadırlar. Attıkları ileti yoğunluğuna göre 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 ileti hedefine eriştikleri takdirde 2 GİGABYTE armağan internet hatlarına tanımlanacaktır.

Haftalık olarak yapılan Bip yıldızlarından ne kadar çok ileti atarsanız kazanma ihtimaliniz buna bağlı olarak yükselecektir.

Bip Kim 1 GİGABYTE İster Yarışması

Toplamda 12 sualden oluşan kim 1 gigabyte ister yarışmasına bip üzerinden erişmeniz olası. 3 suallik aşamlardan oluşan yarışmada her 3 suali bildiğinizde bir üst tura çıkarsınız. İlk 3 suali bilen 5o mg internet kazanırken evreli olarak 100 mg, 250 mg, 500 mg ve tüm sualleri bilin ise 1 gigabyte internet kazanır. Fiyatsız olan bu yarışmaya katılarak parasız internet kazanabilirsiniz.

Hasılı BİP uygulamasını hemen yüklemeniz için oldukça cazip nedenler bulunuyor.

Sosyal medyada ve internette sıklıkla zaman geçiriyor, BİP yıldızlarından biri olabileceğinizi düşünüyorsanız; bu uygulamayı hemen akıllı aletinize yüklemenizi öneriyoruz.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

TRCEP ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Porno Gratuit Porno Français Adulte XXX Brazzers Porn College Girls Film érotique Hard Porn Inceste Famille Porno Japonais Asiatique Jeunes Filles Porno Latin Brown Femmes Porn Mobile Porn Russe Porn Stars Porno Arabe Turc Porno caché Porno de qualité HD Porno Gratuit Porno Mature de Milf Porno Noir Regarder Porn Relations Lesbiennes Secrétaire de Bureau Porn Sexe en Groupe Sexe Gay Sexe Oral Vidéo Amateur Vidéo Anal