Kapat

Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell BİP Kurban Bayramı 10 GB Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Kullanıcılarının mobil hatları kullanma alışkanlıklarına ve sıklıklarına göre bir rahat bir kullanım sağlaması için kampanyalar hazırlayan ve yeni paketler geliştiren bir firma olarak özel günler için de çeşitli kampanyalar hazırlayıp sizlere ulaşmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda sağladığımız avantajlardan biri de Turkcell BİP Kurban Bayramı kampanyası oldu. 10 GB hediye internet paketini daha önce BİP üzerinden yapılan mesajlaşmalar sonrasında dağıtan bir firma olarak yine aynı şekilde hediyeyi dağıtırken bu noktada abonelerimizin de avantajlarımızdan yararlanmasını hedefliyoruz.

Kampanya doğrultusunda gelecek hediyelerden yararlanmak için BİP mesajlaşma listesine alacağınız 50 kişi bulunmak durumundadır. Bu kişi sayısına ulaşmakta zorluk çeken kullanıcılarımız internet üzerinde sosyal medya platformlarında bir araya gelmiş kişilerle rahatlıkla listelerini oluşturabilirler. Turkcell BİP 10 GB Kurban Bayramı İnternet Hediyesi’nden yararlanmak için öncelikle çevrenizde bulunan birkaç kişiye uygulamayı indirmeniz ve onlara 1 mesaj attırmanız gerekiyor. Uygulama üzerinden gerçekleştirdiğiniz mesajlaşmalara göre hediye internet paketleriniz aşağıda olduğu şekilde sizlere aktarılmaktadır.

BİP üzerinden;

  • 5 farklı kişiyle mesajlaşırsanız günlük 1 GB
  • 10 farklı kişiyle mesajlaşırsanız haftalık 1 GB
  • 20 farklı kişiyle mesajlaşırsanız aylık 1 GB
  • 50 farklı kişiyle mesajlaşırsanız aylık 10 GB

BİP hediye internet paketine sahip olmanız mümkün olmaktadır. Oldukça yoğun bir ilgi gören bu avantajlı kampanyadan siz de en kısa sürede uygulamayı indirip yararlanabilir ve hediye internetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir