Kapat

Turkcell BİP Bedava internet Kampanyaları
Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell BİP Bedava internet Kampanyaları

Yeni yılınmış gelmiş olması ile birlikte abonelerimiz için pek çok farklı avantajlı paketler sunmakta ve bu paketler içerisinde genel olarak internet kampanyalarına yer vermekteyiz. Abonelerin daha fazla internet kullanabilmesi ve eğlenceli zamanlar geçirerek iletişim kurabilmesi için sunulmuş olan Turkcell BİP Bedava internet kampanyası, eski yılda yapılmış olan çok sayıda kampanyalardan birisi olarak görülmektedir. Ülkemizde yer alan büyük GSM şirketi olan Turkcell, bünyesinde daha çok müşteriyi katmak ve abonelerinin daha mutlu olmasını sağlamak amacı ile yeni yılda da paketlerini sürdürmektedir. Söz konusu olan BİP kampanyasına katılmak için yapılacak olan işlemler şu şekilde yer almaktadır;

  • Müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve de online kanallar aracılığı ile katılımları sağlayabilirsiniz. Uygulamaları android ya da İOS markette BİP yazarak arayabilir ve kolay şekilde indirebilirsiniz.
  • Kampanyaların içeriklerine göre katılım şartları şekillenmektedir.
  • İptal etmek için hesabım uygulamasını seçebilir ya da 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda faturalı ay da faturasız aboneler için sunulmuş olan BİP Bi Ara 10, 15 ve 16GB Bedava internet paketi sayesinde, uygulama üzerinden mesaj atan ve ya arama yapan kişiler bedava internet paketlerini kazanabilmektedir. Haklarınızın tamamını kullanmış olduğunuz zamanlarda, kısa mesaj olarak bilgilendirilir ve paketinizdeki internet hakkınızı öğrenmek için, 2222 numarasına KALAN yazarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir