Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet kampanyalarından her kullanıcı olduğu gibi sizde faydalanmak isteyeceksiniz ve bu sizin en doğal hakkınızdır. Her operatörde olduğu gibi Turkcell kullanıcılarının olmazsa olmazı mobil internet tarifeleridir, bunun yanında birde bedava veya hediye kampanyalarda oldu mu faydalanmazsak olmaz, yazımızda size Turkcell’in paylaştığı güncel hediye kampanyalarını duyuracağız.

turkcell bedava internet paket ve tarifeleriSitemizde günlük yayınlanan hediye, bedava veya ekonomik avantajlı paketlerin günlük, haftalık veya aylık detaylı anlatımını bulacaksınız. Bu kampanya ve fırsatları günlük takip etmeniz durumunda Turkcell bedava İnternet’i doyasıya kullanabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan ve hali hazırda yayında olan bazı kampanyaların kullanım sürelerinde sona gelinmiş olabilir, bu yüzden hata sms’i alabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde hattınıza uygun kategoride yayınlanan güncel kampanyaları takip etmeniz önerilir.Aklımızda bulunması gereken diğer bir husus ile sitemiz yöneticileri bazı kampanyaları yayından kaldırabilir, bilgileri güncelleyebilir, bu yüzden dikkatli takip etmelisiniz. Güncel takibin önemi ise Turkcell’in o an paylaştığı bir kampanya sitemizde yayınlanacaktır. Sizde bu kampanya sonlanmadan hattınıza tanımlayabilir bedava hediye internetin keyfine varabilirsiniz.

Unutmamamız gereken son önemli husus ise operatörün paylaştığı bedava kampanya sonunda ücret kesilebilmesi sorunu, paylaşılan kampanya detaylarını dikkatlice okuyup anlamamız gerekiyor, sizden habersiz kesilen ücretlerden Trcep.com sorumluluk kabul etmemektedir, böyle bir durum başınıza gelirse Turkcell müşteri temsilciniz ile iletişime geçmelisiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Tıklayın..

Turkcell Bip EBA 6 GB Ücretsiz Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Dünya genelinde yayılan virüs salgını sonrası online eğitime geçilmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığının başlattığı EBA uygulamasına Turkcell’de katılarak bedava internet vermeye başladı. Turkcell kullanıcıları Bip uygulamasından EBA kanalını takip ederek 6 GB internet kazanmaya başladı. Sizde Turkcell bip uygulamasında bu platformu takibe alarak hattınıza bedava interneti tanımlayabilirsiniz.

Unutmamalısınız  bu bedava GB kullanımları sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde bulunan seçeneklerde geçerli olacaktır.

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Diğer operatörler gibi  Ramazan 1 GB Hediye Bedava İnternet Kampanyasına Turkcell’de katıldı. Ulaştırma bakanı Adil Karaismailoğlu’nun katıldığı video konferans toplantısında 81 Milyon GB sloganı ile her müşterisine ramazan ayı boyunca 1 gb ücretsiz hediye bedava internet dağıtacak.

Koronavirüs nedeni ile 1 ayı geçkin süredir evlerine kapanan insanlarımız neredeyse yaptığı tek aktivite internette zaman geçirmek oldu. Hal böyleyken Türkiye’nin her yerinde internet kullanımı inanılmaz derecede yükseldi.

Ulaştırma bakanı Adil Karaismailoğlu GSM operatörleri genel müdürleri ile video konferans yolu ile görüştü. Mobil kullanıcı sayısının 80 milyona ulaştığı ülkemizde herkesin faydalanması gerektiği 1GB hediye bedava internetin Ramazan ayı boyunca her kullanıcının hattına tanımlanmasını istedi.
Turkcell Ramzandan 1GB Bedava Hediye İnternet Kampanyasını Hattımıza Nasıl Tanımlarız?
Turkcell duyurduğu kampanyada Ramazan 1 GB Hediye kazanmak için bireysel veya kurumsal, faturalı veya hazır kart kullanan Turkcell’li operatörlerin Ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediyesini alabilmek için akıllı telefonlarından Turkcell Hesabım uygulamasına girmek ücretsiz hemen katılın sekmesine tıklamak olacaktır.

Kampanyaya webden katılamk istiyorsanız: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/ramazan-1-gb-hediye-kampanyasi

Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyası Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyası, faturalı ve hazır kart kullanıcılarını kapsayan sağlık çalışanlarına özel bir kampanyadır. 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya tamamen ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Türkiye ve dünya salgın nedeni ile zor günler geçirirken değerli sağlık çalışanları en ön saflarda mücadele etmektedir. Turkcell firması bu özverili çalışmalarına karşın sağlık çalışanlarına özel ücretsiz kampanyayı duyurmuştur.

Sağlık çalışanlarımız doya doya kullansın diye tam 500 dakika sınırsız konuşma ve 5GB interneti hediye olarak Turkcell operatörlerine tanımlanacaktır. Bu kampanyadan sadece Sağlık Bakanlığının ilettiği Turkcell müşterisi olan Sağlık Çalışanları faydalanabilecektir. Sizlere kampanya hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız.

turkcell bedava internet

Turkcell 26 Yaş ve Altına Özel Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcıları için paylaşılan bu kampanyadan yararlanmak için 26 yaşında veya altında olmanız yeterli olacaktır. 30 gün boyunca geçerli olacak bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Turkcell hattınıza en az 30TL yüklemeniz gerekmektedir, sonrasında hattınıza otomatik 1GB Bedava internet tanımlanacaktır.

turkcell bedava internet

Bip İndir 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell‘in bu kampanyasında yapmanız gereken BİP uygulamasını Apple Store veya Google Play mağazasından indirip telefonunuza kurmak olacaktır. Sonrasında 1GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bip Messenger İndirme linkleri:

Android İçin Google Play Mağaza linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.bip&hl=tr

İOS İçin Apple Store Mağaza linki: https://itunes.apple.com/tr/app/bip-messenger/id583274826?mt=8

turkcell bedava internet

Bip Uygulaması Arkadaşını Davet Et 1GB internet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell’in bu kampanyasında yapmanız gereken Bip uygulamasını kullanmak yoksa apple store veya Google Play mağazalarından telefonunuza indirmek, sonrasında arkadaş listenizde bulunan en az 5 kişiyi bu uygulamayı kullanması için davet yollamak. Siz arkadaş listenizi kontrol edin ne kadar kullanmayan arkadaşınız varsa daveti yollayın 5’i indirip kullandığı taktirde Turkcell hattınıza 1GB Turkcell bedava internet yükleyecektir.

Turkcell Yaani 1GB 2GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yaani uygulaması Turkcell’in mobilde arama yapma uygulaması olarak İOS ve Android kullanıcıları tarafından indirilmeye başlandı, bir çok kişinin yoğun ilgisinden sonra Turkcell Yaani uygulamasını indirip arama yapanlara bedava internet sunarak sürpriz yaptı. Bedava internet son zamanlarda herkesin favorisi durumunda, mobilde sürekli video ve resim paylaşan kullanıcılar tarafından talep görmekte. Yaani uygulamasından bahsetmek gerekirse diğer arama motorlarına göre farklılıklar göstermekte. Bu farklılıklar arasında göze en çok çarpan yerel ve yerli sonuçları diğer arama motorlarına göre daha verimli çalışmakta. Gelelim Yaani uygulaması ile nasıl bedava internet kazanırım sorusunun cevabına.

Yapmanız gereken ilk işlem telefonunuza uyumlu mağazadan yani Google Play veya Apple’dan Yaani uygulmasını sorunsuzca indirmek.

Yaani arama motoru indirme linkleri:

İOS Apple Store mağazasından indirmek için: https://itunes.apple.com/tr/app/yaani/id1265035532?mt=8

Android Google Play mağazasından indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.yaani&hl=tr

Haydi Gel 2 GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu tarifede 2GB Bedava internet kazanmak yani bu tarifeden yararlanmak için Turkcell firmasının belirlediği tarifelerden her hangi birisine geçiş yapmanız gerekiyor, daha detaylı bilgi için Turkcell müşteri desteğine başvurmalısınız.

Turkcell Bedava İnternet 2020-2021 Soru ve Cevapları

Turkcell Bedava İnternet 2021 Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell bedava internet vermeye devam ediyor size  sadece güncellenen içeriklerimizi takip edip onlarca bedava internet GB kazanmak için fırsat kollamak.

Turkcell Bedava İnternet 2021 Yılında Bedava İnternet verecek mi?

Turkcell 2020 yılından sonra 2021 yılı ile durmadan tam gaz bedava internet ve kampanyalarına aralıksız devam edecek.

Turkcell Yılbaşı Hediyesi 2021 hediyesi var mı?

Evet tüm operatörlerde olduğu gibi Turkcell firması 2021 Yılbaşında bedava internet hediyeleri verecektir.

Turkcell Bedava İnternet Faturasız 2020-2021 kampanyası var mı?

Turkcell firması faturasız abonelerine bedava internet kampanyalarına devam ediyor ve edecek ilgili kategorilerimizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Faturalı 2020-2021 kampanyası var mı?

Turkcell firması faturalı abonelerine bedava internet kampanyalarına devam ediyor ve edecek ilgili kategorilerimizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Hediye İnternet 2020-2021 yıllarında devam ediyor mu?

Turkcell firması 2020 Yılında olduğu gibi 2021 Yılında da hediye internet kampanyaları sunmaya devam edecek.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2020-2021 yolu var mı?

Malesef Turkcell’da bedava internet hilesi bulunmuyor. Bizce böyle arayışlar yerine ilgili kategorilerimizi ziyaret ederek bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Hediye İnternet 2020-2021 fırsatları var mı?

Turkcell 2020 olduğu gibi 2021 yılında bedava ve hediye internet kampanlarına son sürat devam edecek güncel kategorilerimize göz atmayı unutmayın.

Turkcell Hediye Dağıtıyor 2020-2021

Turkcell firması 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılındada abonelerine hediye bedava internet ve dakika sunmaya devam ediyor.