Kapat

Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell bedava internet veren uygulamalar var mı?

Turkcell Parasız İnternet Veren Uygulamalar; Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık bir hayli insan cep telefonu kullanmakta. Cep telefonlarımız için iletişimi sağlamada yardımcı olan şirketler ise GSM şirketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanacağımız GSM şirketini seçerken şirketlerin kampanyaları, tarifeleri gibi sundukları çeşitli hizmetler GSM şirketlerini seçmemizde tesirli olmakta.

Ülkemizdeki mobil hat kullanan kişilerin en fazla mesele yaşadıkları konulardan bir tanesi de GSM şirketlerinin kullanıcıya verdikleri internetin ay sonuna kadar yeterli olamamasıdır. Bu yüzden GSM şirketleri kullanıcılarını diğer şirketlere kaptırmamak emeliyle sene belli dönemlerinde veyahut daimi geçerli olan armağan internet, dakika ve sms dağıtımı yapmaktadır.

Ülkemizde Müşteri potansiyelinin ehemmiyetli bir bölümünü elinde bulunduran TURKCELL, elindeki müşterileri diğer GSM şirketlerine kaptırmamak emeliyle, diğer GSM şirketlerine göre daha fazla kampanya yaparak ön tasarıda kalmaya çalışmaktadır. Şimdi sizlere Turkcell parasız internet veren mobil uygulamalar ile ilgili bazı bilgiler verelim.

Son zamanlarda internet kullanımı artık çok ihtiyaç duyulan bir araç haline geldi. Operatör şirketlerinde bu sebep yüzünden kullanıcıların mağdur olmaması için bir hayli yeni kampanyaya imzalamışlardır. Kampanyalarda operatör şirketleri müşterilerine başka bir deyişle kendi kullanıcılarına özel pek çok armağan internet hizmeti sağlamaktadır.

Turkcell Parasız İnternet Veren Mobil Uygulamalar 2020

Sizlerde Turkcell mobil hat kullanıcısı iseniz parasız internet veren uygulamaları kullanarak hatıranda armağan internetten yararlanabilirsiniz. Turkcell 2019 seneninde takriben 50 GİGABYTE’a kadar varan internet veren uygulamaları 2020 seneninde da aynı şekilde kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu uygulamalardan en çok kullanılanlardan bir tanesi de BİP uygulamasıdır. Bip uygulaması yardımı ile bir hayli kanala abone olarak sizde bu tarz armağanları izleyebilirsiniz. Bu metot için ister faturalı mobil hat sahibi olun, isterseniz de faturasız mobil hat sahibi olun sizlerde uygun kampanyalardan yararlanarak armağan internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Parasız İnternet

Türkcell’in kullanıcılarına En fazla internet dağıtan uygulamalarından birisi de salla kazan uygulamasıdır. Bu uygulamadan yararlanabilmek için evvela Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonra her hafta düzenli olarak salla kazan uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Hemen peşinden telefonunuzu gösterilen şekilde sallayarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulama internet kazanmak için kullanabileceğiniz çok kolay bir yöntemdir.

Telefonunuzu salladıktan sonra , 1 ya da 2 dakika içinde ne kazanmış olduğunuzu uygulama ve hatıranda mobil hattınıza yüklenecektir. Turkcell’in en fazla internet veren bu uygulamasından ne kazandıysanız sadece o ürünü kullanabileceksiniz. Bu uygulama yardımı ile her hafta hediye internet kazanabilirsiniz. Ancak yalnızca faturasız hatlar için geçerlidir.

Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet:

Bir başka uygulamada Turkcell’in kendi arama motoru olan Yaani Arama motoru uygulamasıdır. Turkcell’in 2017 senenindeki en ehemmiyetli projelerinden biri olan yaani uygulamasını indiren her Turkcell kullanıcısı hediye internet kazanma talihini yakalamaktadır. Bu uygulamayı App store ya da Google Playden fiyatsız olarak indirebilirsiniz. Yaani uygulamasını kullandıkça hediye internet kazanabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Aramaları Yaani uygulaması üzerinden yaparsanız ve bu uygulamayı en az 10 gün kullanıp ve en az da 20 arama gerçekleştirirseniz bu sayede 1 GİGABYTE internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet hatıranda hattınıza yüklenecektir. Bu hediye interneti kazanmak istiyorsanız Android ve IOS işletim sistemine uygun olan cep telefonlarınıza Yaani uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Turkcell yani bedava 1 GİGABYTE internetin yanında yani arama motorunu kullanarak hediye 1 GİGABYTE bedava internet  kazanmanız olası. Turkcell’in yaptığı son aktüelleme ile birlikte Yaani uygulaması üzerinden yapılan aramalar ve sorgular için herkese aylık 1 GİGABYTE internet armağan. Ayrı olarak 1 GİGABYTE parasız internet yaani uygulamasını kullandığınız sürece her ay geçerli.

Turkcell başka bir deyişle parasız internet kampanyası ile ilgili teferruatlı bilgi için Turkcell Yaani Parasız İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Armağan İnternet

Turkcell’in Armağan internet kazandıran bir başka uygulaması da Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Turkcell GNÇ uygulaması ile beraber bilhassa genç kullanıcılar tarafından kullanılan ve çok miktarda internet kazandıran ehemmiyetli bir Turkcell uygulamasıdır. Sizde şayet Turkcell kullanıcısı iseniz ve armağan internete sahip olmak istiyorsanız evvela TURKCELL GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra uygulama içindeki ÇATLAK menüsüne tıklayıp hemen peşinden giriş yaparak sizde armağan internet sahibi olabilirsiniz. Bu uygulamadan haftada iki sefer yararlanabilirsiniz. Bu şekilde daimi armağan internet kazanabilirsiniz.

Gençlere yönelik kampanyalar yaparak bedava internet veren Turkcell son yaptığı bir hediye internet paketleri ile gençlere yönelik kampanyalarını devam ettirmiştir. GNÇ ile bedava internet kazanmak için detaylı bilgi veren Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz. Ayrı olarak Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell GNÇ Çatlat İnternet Kampanyası yazımıza bakabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması ile Hediye İnternet:

Eğer sizde TURKCELL’in yapmış olduğu BİP uygulamasını kullanıyorsanız birçok kanala abone olarak bu uygulama sayesinde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için sadece TURKCELL sayfasını beğenmeniz sizin için yeterli olacaktır. Ayrı olarak Bip uygulaması ile iletileşme, konuşma ve görüntülü arama yapan kullanıcılar ve arkadaşını BİP uygulamasına çağrı eden kullanıcılar bu işlemleri yaptığı anda 1 GİGABYTE hediye internete sahip olmaktadır.

BİP Uygulamasında Sürpriz Nokta kampanyasına girerek TURKCELL’in tüm hediye internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkcell tarafından en çok hediye intenet veren bip uygulaması içeresinde çeşitli yollarla yöntemler ile bedava internet kazanma için yapmanız gerekenler ise;

Bip uygulaması içerisinden Keşfet bölümüne tıklayarak Enflasyon yazarsanız kullandığınız internet paketi ikiye katlanacaktır.

Bip arama bölümüne Kim 1 GİGABYTE İster yazıp yarışmaya katılırsanız armağan internet kazanabilirsiniz.

Bip uygulaması içerisinde grup kurup sohbet ettikçe parasız internet kazanabilirsiniz.

Bip kullan kazan kampanyası ile bip uygulaması içerisinde ileti sevdiklerinize ileti atarak 2 GİGABYTE parasız internet kazanabilirsiniz. Bip Yıldızıları diğer isimi Bip kullan kazan kampanyasında ne kadar çok ileti atarsanız haftalık hediye internet kazanma ihtimaliniz daha artar.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell hediye havuzu Dijital operatör üzerinden giriş yaparak bedava internet kazanabileceğiniz bütün uygulamaları ve yarışmaları görme olanağı sağlar. Turkcell hediye havuzu ile kazanabileceğiniz bütün hediyeleri görebileceğiniz gibi ilk kez kullanmaya başladığınızda 1 GİGABYTE bedava internet kazanırsınız. Ayrı olarak hediye havuzunda bulunan müsabaka ve kampanyalara katılarak bol bol fiyatsız internet kazanmanız mümkün.

Bol bol hediye dağıtan hediye havuzuna girmek için Turkcell Dijital Uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için Turkcell Hediye Havuzu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Hediye İnternet Kazanmak:

Hediye internet kazanmaya yardımcı olan bir diğer uygulama ise Turkcell toplantıdayım uygulamasıdır. Cep Telefonunuza bu uygulamayı indirdikten sonra eğer abone olursanız her hafta düzenli olarak 1 GİGABYTE hediye internete sahip olabilirsiniz. TURKCELL toplantıdayım uygulaması fiyatlı bir uygulamadır ve haftalık 5 TL gibi bir fiyatı vardır. Bu uygulamayı da yeniden aynı şekilde app store ya da Google Playden kolayca indirebilirsiniz.

Hediye İnternet: Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bizce kadınlara yönelik olarak hazırlanan uygulamalardan biridir. Bizce uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra her gün kullanıcı girişi yaparak kupon toplamanız gerekmektedir. Topladığınız kuponlar ile günlük yada haftalık internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bizce ile kupon biriktir hediye internet kazanmak için uygulamayı aktif olarak kullanmanız yeterlidir. Uygulama içerisinde bulun kupon biriktir sayfasına giriş yapmanız yeterlidir.Kuponlarını dilediğiniz vakit kullanabilirsiniz. İşte kazanabileceğiniz bedava internet ise;

15 Kupon – Günlük 2 GB

30 Kupon – 3 Günlük 3 GB

45 Kupon – Günlük 5 GB

60 Kupon – Haftalık 2 GB

Her kullanıcı ayda 1 defa kampanyaya katılabilir.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Uygulaması

Turkcell goller cepte uygulaması içerisinde yer alan her gole 100 MB uygulaması ile seçtiğiniz mücadelede çıkan her gole 100 mb internet kazanabilirsiniz. Fiyatsız olarak haftada 1 kez katılabileceğiniz bu kampanyaya katılmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

Uygulama içerisinde yer alan Her Gole 100 MB yarışmasını linkine tıklayıp listelenen mücadeleler arasında seçim yapmanız yeterlidir. Seçim yaptığınız mücadelede çıkan topla gole göre o hafta kullanabileceğiniz internet hakkınıza hattınıza tanımlanır. Her hafta 1 kez katılma hakkınız olmasına rağmen uygulama içerisinde bulunan görevleri bitirerek ek hak kazanırsınız.

TURKCELL goller cepte uygulaması ile armağan internet:

Google play veyahut app store’dan goller cepte uygulamasını indirmeniz halinde, goller cepte uygulaması ile hattınıza sadece 1 sefer 500 MB armağan internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirmeniz halinde armağan internet hattınıza yüklenir.

TURKCELL life box uygulaması ile armağan internet:

Life box uygulaması depolama işlevi gören bir uygulamadır. Cep telefonunuzda olan verileri uygulamaya yüklediğiniz vakit, armağan internet kazanma bahtına sahip olursunuz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell fiyatsız armağan veren uygulamalar ile ilgili bilgi vermeye çalıştım. Yazıyı sizin için belli dönemlerde aktüelleyerek olası oldukça aktif olan armağan internet veren uygulamaları yazmaya çalıştım. Sizinde armağan internet kazandığınız uygulamalar varsa yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Porno Gratuit Porno Français Adulte XXX Brazzers Porn College Girls Film érotique Hard Porn Inceste Famille Porno Japonais Asiatique Jeunes Filles Porno Latin Brown Femmes Porn Mobile Porn Russe Porn Stars Porno Arabe Turc Porno caché Porno de qualité HD Porno Gratuit Porno Mature de Milf Porno Noir Regarder Porn Relations Lesbiennes Secrétaire de Bureau Porn Sexe en Groupe Sexe Gay Sexe Oral Vidéo Amateur Vidéo Anal