Kapat

Turkcell Bedava internet Paketi
Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell Bedava internet Paketi

Müşterilerimiz için sağlamış olduğum paket ve uygulamalar sayesinde, daha çok aboneye ulaşmakta ve her geçen gün yeniliklerimizi sunmaktayız. Söz konusu olan yenilikler arasında Turkcell 4,5G Salla Kazan bedava internet paketi yer almakta ve abonelerimizin daha fazla internet kullanmalarına imkânlar sunulmaktadır. Söz konusu olan bedava internet için gerekli olan tek şart ise, 4,5G uyumlu SİM karta sahip olmaktır. Bedava internetten yararlanmak için hesabım uygulamasını indirebilir ve her hafta 1, 2, 3, 4, 5 aynı zamanda da 10 GB paketli bedava internetlerinden yararlanabilirsiniz.Diğer bir internet kampanyası olan Turkcell 1 GB bedava internet paketi için ise, AppStore, Play Store uygulaması üzerinden indirerek, bedava internet ayrıcalıklarını kullanabilmektedir. Aynı zamanda diğer paketlerde yer almakta ve bu kampanyalarda şu şekilde sunulmaktadır;

  • Arkadaşını getirene 1GB hediye paket kampanyası için, BİP uygulamasını kullanarak, arkadaşlarına davet eden kişiler paketten yararlanma hakkı kazanmaktadır.
  • 15 Temmuz bedava internet kampanyası, 1GB hediye olan internet hattınıza otomatik olarak yüklenmektedir.
  • Her Gol 100 MB Hediye internet paketi, GollerCepte uygulaması üzerinden ve ya GOL yazarak, 9100’a mesaj göndererek maçlarda atılmış olan her gol için haftada 100 MB internet kazanabilirsiniz.

Aboneler için 2018 yılında sunulmuş olan diğer internet paketi ise, TL Yükle 1GB internet kazan kampanyasıdır. Hesabım uygulamasından TL yükleyen kişiler, 1 gün boyunca 1GB internet kazanmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir