Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell’in uygulamalar arasında bulunan yaani uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri 2 GB bedava internet kazanabilirler. Geçtiğimiz aylarda faaliyete başlamış olan Türkiye kaynaklı arama motoru yaani Turkcell tarafından yayına sokulmuş ve oldukça beğenilmişti. Turkcell yaani arama motorunu indirip kullanan abonelerine yönelik bedava internet kampanyası tanımlamaktadır.

Eğer siz de yaani uygulamasını indirerek bu uygulamadan faydalanmak istiyorsanız uygulamanın resmi sitesi olan https://yaani.com.tr/ sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Akıllı Telefonunuzda kullanmış olduğunuz işletim sistemine göre Play Store veya Apple Store mağazalarından indirip programı kurduktan sonra bedava internet kampanyasından da faydalanabilirsiniz.

GNC Uygulamasını İndir 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Akıllı telefonunuzun işletim sistemine göre Google Play Store’dan veya App Store’dan Turkcell GNC uygulamasını indirerek 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketini yapabilirsiniz.

GNC uygulamasını APPSTORE veya Google Play Store’dan indirip kurabilirsiniz.

Turkcell GNC uygulaması 1 GB hediye internet paketi bir hafta geçerlidir.

Turkcell GNC uygulamasının indirilmesi bütün işletim sistemleri için ücretsizdir.

En güncel ve daha önce kullanmamış olduğunuz Turkcell bedava internet paketlerini bu sayfada bulabilir ve bulmuş olduğunuz paketlere kolaylıkla abonelik alabilirsiniz.