Kapat

Turkcell 5’i 1 Yerde Bedava internet Paketi
Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Turkcell 5’i 1 Yerde Bedava internet Paketi

2018’e en başarılı mobil kullanım projeleri ile giren Turkcell firması olarak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak paketler hazırlayarak onların kullanımına sunmaya gayret ettik. Bugüne kadar geliştirdiğimiz tüm kampanya ve projelerde olduğu gibi 5’i 1 yerde adını verdiğimiz paketi de tamamen kullanıcılarımızın faydasına sonuçlar doğuracak şekilde hazırladık. İnternet kullanımlarında sadece mobil üzerinden değil aynı zamanda evden internet kullanımlarına da yön veren bu kampanya kullanıcılarımızın yakınları ile konuşma ve mesajlaşma haklarını da sunmasıyla dikkat çekiyor.

Size en yakın Turkcell mağazasını ziyaret ederek, çağrı merkezimizi arayarak veya Superonline yetkili satış bayileri aracılığıyla bu paketten yararlanıp paketin avantajlarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir katılım şartının bulunmadığı bu paketimiz sadece bireysel aboneler için düzenenmiştir. Paketi kullanmanız sırasında beğenmediğiniz durumda Superonline bayileri ya da çağrı merkezi aracılığıyla iptalini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ekstra 2 GB
  • Ekstra 4 GB
  • Ekstra 6 GB
  • Turbo 4 GB
  • Turbo 6 GB

adındaki 6 farklı içeriğe sahip paketiyle satın alınabilen 5’i 1 yerde paketimizde kullanıcılarımız kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendileri için en uygun paketleri seçerek rahat bir kullanım sağlayabilirler. Her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’in sağlandığı standart özelliklerin anı sıra ekstra paketlerde isminden de anlaşılabileceği gibi 2, 4 ve 6 GB internet hakkı tanıyan alternatifler bulunmaktadır. Turbo paketler için sadece konuşma süresi 500 dakika olarak değişmektedir. Paketlere ek olarak Turkcell + TV üyeliği de tarafınıza verilmektedir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir