Türk Telekom Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasına katılarak her hafta bir birinden güzel hediyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Bu hediyeler arasında cepten bedava internet, cepten sınırsız konuşma paketleri, Muud uygulamasında Premium üyelik fırsatları ile bir çok hediyeyi kullanıcılarına sunuyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile ne kazanırsınız ? Sil Süpür kampanyasına katıldığınız anda Cepten internet ve sınırsız konuşma ve hatta daha fazla sürpriz hediye kazanma şansına sahip olacaksınız.Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına katılınca bir fiyat ödeyecek misiniz? Hayır tamamen ücretsizdir ve bu hediyelerden para ödemeden faydalana bileceksiniz.

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasına nasıl dahil olabilirsiniz? Yapmanız gereken telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirmek ve Sil Süpür oyunu oynayarak hediyeleri ismindeki gibi silip süpürmeniz olacak.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

♦Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

♦Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.♦Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.

♦Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.

♦Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.

♦Gece paketleri kapsamında verilen cepten internet faydaları 00:00-06:00 saatleri arasında kullanılabilir.

♦Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir.

♦Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

♦Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

♦Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

♦Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.

♦Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.

♦Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun

♦SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

♦Kampanya kapsamında sunulan konuşma ve cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.

♦Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.