Kapat

Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom S.E.Ç. Emekli 250 Dakika Konuşma Paketi

Her yaştan abonesi için iletişim olanaklarını en iyi şekilde sağlamayı amaçlayan Türk Telekom abonesi iseniz S.E.Ç. Emekli 250 paketimizden yararlanarak avantajlarınızı artırabilirsiniz. S.E.Ç. Emekli 250 paketimiz, telefonu yalnızca birini araması gereken zamanda kullanan kişiler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu paketten nasıl yararlanabileceğiniz, paketin özellikleri ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor.

  • Bu paketten yararlanabilmek için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız gereklidir.
  • Kampanyadan faturasız tarifelerden yeni faydalanmaya başlamış emekliler yararlanabilir.
  • E.Ç. Emekli 250 paketi kapsamında her yöne aylık 250 dakika konuşabilirsiniz.
  • Paketin normal fiyatı 15 TL olup indirimli fiyatlar üzerinden 12 TL karşılığında paketten yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Paketten yararlanmak için fazla çaba harcamanıza da gerek yok. EMEKLİ250 yazarak 5555’e kısa mesaj gönderdiğiniz takdirde kolaylıkla ve kısa bir zaman içerisinde S.E.Ç. Emekli 250 paketinden yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz.

S.E.Ç. Emekli 250 paketi her yöne kullanılabilen aylık 250 dakikalık konuşma olanağı sunması ile telefondan yalnızca konuşma amacıyla yararlanan ve telefonla iletişim süresi kısa olan emekliler için oldukça uygun bir fırsattır. Türk Telekomlu olmayı seçmiş abonelerimize sunmuş olduğumuz bu özel fırsat sayesinde, aylık 12 TL gibi oldukça uygun bir fiyat karşılığında, emeklilerimiz sevdikleri ile rahatlıkla iletişim kurabilmektedir. Üstelik bu fırsattan yararlanmaya başlamak için herhangi bir yere gidip başvurmanıza da gerek yok. Kısa mesajla, bulunduğunuz yerden kampanyaya dâhil olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir