Kapat

Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom S.E.Ç. 750 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom ülkemizde sağladığı sorunsuz iletişim olanakları yanında en uygun fiyatlar ile iletişimin sağlanmasını mümkün duruma getirmektedir. Oldukça uygun fiyatlar ile bolca konuşma ve internet kullanımının verildiği paketler ve tarifeler operatör tarafından abonelerine sunulmaktadır. Bu durum operatör şirketin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Faturalı ve faturasız hatlarda birçok internet kullanımı ve konuşma için dakikalar sunulmaktadır.

Özellikle faturasız hatlar için birçok paket ve tarife operatör tarafından oluşturulmaktadır. Bu konuda çok fazla seçenek içerisinde S.E.Ç. tarifeleri oldukça ilgi görmektedir. Birbirinden güzel ve içeriği oldukça çeşitli olan tarifler ve paketler içerisinde S.E.Ç. 750 paketi çok tercih edilmektedir. Her yöne 750 dakika konuşma hakkının verildiği paket aylık 30 TL ödemesi ile oldukça ekonomiktir. Alınacak pakette konuşma yanında SMS ve internet kullanımı da sunulmaktadır.

Kampanya Nasıl Yapılır?

Konuşma yanında ayda 10 TL ile 1 GB internet kullanımı alınabilmektedir.
Mesajlaşma konusunda da ayda 10 TL ile her yöne 5000 SMS hakkı alınabilmektedir.
Ayrıca ayda 10 TL ile her yöne 500 SMS ve 500 MB internet kullanımı alınabilmektedir.
Ayda 5 TL ile her yöne 100 SMS ve 100 MB internet kullanımının alınması da mümkün olmaktadır.
Bu tarifler SMS ve internet kullanımı konusunda birçok farklı seçeneği sunmaktadır. Tarifeye takılım için 1414’e “S.E.Ç. 750” yazılarak gönderilmesi gerekmektedir. Bu şekilde oldukça avantajlı olan tarifelerin kullanılması mümkün olmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir