Kapat

Türk Telekom Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom mobil ve online bedava kampanyalar

4.5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası
Eğer 4.5G uyumlu olan bir telefona sahipseniz tam size göre bir kampanya olan bu kampanya dahilinde mevcut sim kartınızı 4.5G uyumlu bir sim kart ile ücretsiz olarak bir Türk Telekom cep merkezinde değiştirebilirsiniz. Bu sayede tam 30 gün geçerli olan hediye 1GB internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaya katılım sağlamak için sim kartınızı uyumlu bir 4.5G sim kartla değiştirdikten sonra sadece 5555’e 4.5G SIM yazıp SMS göndermek yeterli olacaktır. Bu işlem sonrası 30 gün geçerli 1 GB internet hediyesi hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası
Bu kampanya kayıt yaptıran müşteriler tek seferde 50 TL yükleme yaptıklarında 30 gün geçerli 1 GB ve tek seferde 100 TL yükleme yaptıklarında 30 gün geçerli 4 GB hediye internet kazanmaktadır. Kampanyaya katılmak için HEDIYE INTERNET yazarak 5555’e SMS göndermek yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası
turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamaları üzerinden banka kartıyla veya kredi kartı ile ilk defa TL yüklemesi yapan kişiler kazanıyor. 35 lira üzeri yükleme yaptıklarında 30 gün geçerli yurtiçi 4 GB hediye internet kazanırken 35 TL üzeri yükleme yapan kişiler ise 30 gün geçerli yurtiçi hediye 1GB internet kazanmaktadır. Bu kampanyaya katılım sağlamak için EKLE 2GB yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Selfy kullanıcıları hediye 1GB internet kampanyası için hatlarına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 1GB bedava internet kazanıyorlar. Kampanyadan faydalanabilmek için Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB veya Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Woops’lular faydalanabilirler. Kampanyaya katılım sağlamak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır. Sms ile katılmak istemeyenler müşteri hizmetlerini arayarak da kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilirler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir