Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi

Türk Telekom ülkemizde sunduğu güzel tarifeler ile çok tercih edilen operatör konumundadır. Sağladığı başarılı iletişim olanakları yanında bunların uygun fiyatlar ile alınarak kullanılması da operatör tarafından sağlanmaktadır.

Türk Telekom ülkemizde sunduğu güzel tarifeler ile çok tercih edilen operatör konumundadır. Sağladığı başarılı iletişim olanakları yanında bunların uygun fiyatlar ile alınarak kullanılması da operatör tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle de birçok tarifesi çok sevilmektedir. Farklı yaş grupları ve meslek gruplarına oldukça güzel tarifeler ve onlara uygun olan ihtiyaçlarını karşılayacak tarifeler operatör tarafından sunulmaktadır.

Bu konuda özellikle öğrenciler için oldukça güzel tarifler yine Türk Telekom tarafından sunulmaktadır. Öğrencilerin internet kullanımını ve konuşmalarını bolca yapabilmeleri için en uygun fiyatlar ile en güzel tarifler operatör tarafından sağlanmaktadır. Bu konuda yapılan 1000 dakika konuşma paketi oldukça ilgi görmektedir.

  • Mobil öğrenci tarifesi kullanıcılarının “KAYIT” yazarak 111’e göndermesi durumunda tek seferlik 20 TL ve üzerinde yükleme yapmaları ile 30 gün 10 dakikası 60 kuruşa görüşme yapmaları mümkün olabilmektedir.
  • Bunun yanında “KAZAN” yazıp 3030’a mesaj gönderilmesi durumunda tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yapılması durumunda mobil öğrencilerin 1000 dakika bedava kazanmaları mümkündür.

Öğrencilerin birçok fırsattan yararlanması ve bolca konuşma ile internet kullanımı kazanması ve en güzel paketlerden yararlanması mobil öğrenci olmaları ile mümkündür. Bu tarifelere geçilmesi ile öğrencilerin kendilerine sunulan en güzel paketleri ve tarifeleri alarak özel hediyelerden yararlanmaları mümkündür. Türk Telekom öğrenciler için en avantajlı ve içeriği bol olan paketleri ve tarifeleri düzenleyerek mobil öğrencilere sunmaktadır.