Kapat

Türk Telekom Mobil Her yöne Tarifesi
Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom Mobil Her yöne Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonesi iseniz, yaşınıza, mesleğinize, öğrenci, çalışan ya da emekli oluşunuza ve daha birçok özelliğe bağlı olarak hazırlanan çok sayıdaki tarife ve kampanya seçeneklerimizi inceleyebilir ve daha fazla konuşabileceğiniz, mesaj gönderebileceğiniz, interneti ve özellikle sosyal medyayı kullanabileceğiniz bir tanesine katılabilirsiniz. Yararlanmak istediğiniz kampanyaların öne çıkan özelliklerini ve katılım detaylarını inceleyerek aradığınız özelliği en uygun fiyatla ve en fazla miktarda sunan kampanyamızı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Farklı özelliklere ve beklentilere sahip her Türk Telekom abonesine hitap eden bir fırsat bulabileceğiniz kampanyalarımızdan bir tanesi de Türk Telekom Mobil Her Yöne kampanyasıdır. Kampanya ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor.

  • Mobil Her Yöne kampanyasından faturasız hatlı olan Türk Telekom aboneleri yararlanabilir
  • Bu kampanya, her yöne uzun süre konuşmak isteyenler için uygun özelliktedir.
  • Kampanya kapsamında şebeke içerisinden yapacağınız aramaların da şebeke dışından olan numaralarla yapacağınız görüşmelerin de 10 dakikası için ödemeniz gereken ücret 60 kuruştur.
  • Tarife kapsamında göndereceğiniz her bir kısa mesaj karşılığında 60 kuruş ücretlendirme yapılmaktadır.
  • Tarifeden yararlanabilmeniz için hattınıza aylık yükleme yapmanız gereklidir.
  • Hattınıza aylık yüklemeniz gereken tutar 20 TL ve üzeridir.

Oldukça uygun bir fiyat üzerinden hizmet alabileceğiniz bu kampanyaya dâhil olmak için MOBİL yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gereklidir. Aylık yüklemenizi yaptığınız takdirde, şebeke ile bağlı olmaksızın daha uygun fiyatlar üzerinden konuşma fırsatına sahip olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir