Kapat

Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?
Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom tarafından her telekomünikasyon kullanıcısı için sunulan avantajlar ile birlikte sadece 10 TL kadar uygun bir fiyat sayesinde tarife sahibi olabilirsiniz. Bu tarife ile birlikte ister başka tarifelerle ister sabit hatlarla rahatça konuşabilirsiniz. Her yöne konuşabileceğiniz 250 dakikayı tarafınıza sunan bu pakette 10 TL karşılığında bir ay boyunca sevdiklerinize dakikam yok demeden her gün rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Paketten yararlanmak için HY250 yazmanız ve 5555’e kısa mesaj atmanızpakete sahip olmanıza için yardımcı olacaktır. 10 TL karşılığında sunulan bu paket sayesinde;

  • Türk Telekom kullanıcısı olan bireysel faturasız tarife sahibi olanlar 250 dakikalık paketten yararlanabilir. Bu faturasız paketler arasında; katlayan,ofis, standart ve bayi tarifeleri dahil değildir.
  • 10 Türk Lirası karşılığında bir ay boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz pakette fiyatlar Avea firması tarafından değiştirilme hakkına sahiptir.
  • Bir aylık süre tamamlandığında paket dahilinde kalan haklar otomatik olarak silinir ve bir sonraki aya devredilmez.

Paket ile birlikte sunulmuş olan 250 dakika konuşma sadece kullanıcının adına olup başka kişilere devredilme özelliği bulunmamaktadır. Eğer paketinizin kullanım süresi tamamlandı ise iptal etmediğiniz sürece paketiniz her ay tarafınıza yeniden tanımlanacaktır. Paketi iptal edebilmek için büyük harflerle IPTAL yazıp boşluk bırakarak HY250 yazıp 5555’e SMS yollayabilirsiniz. Eğer paketinizin süresi dolmamış ise iptal ettiğinizde var olan haklarınızın iptali gibi bir durum olmayacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir