Kapat

Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom Fırsat 500 Dakika Konuşma Paketi

Eğer numaranızı taşıyarak Türk Telekom’a geçiş yaptıysanız ya da yeni hat sahibi olarak Türk Telekomlu olduysanız Türk Telekom’a hoş geldiniz. Türk Telekom’a geçiş yapan tüm müşterilerin bildiği gibi sizde elinizin boş kalmayacağını ve avantajlı çıkacağınızı biliyorsunuz. Sizin için avantaj sağlayan önemli tarifelerden biri olan Fırsat 500 Paketi, 500 dakika ve 500 kısa mesajı her yöne kullanabileceğiniz şekilde sunmaktadır.İster Türk Telekom ile ister Türk Telekom dışı ve de ister sabit telefonlar ile konuşabilirsiniz. 17 TL karşılığında bu hatta sahip olarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bu paket için bitişik biçimde paket ismini büyük harflerle yazarak 5555’e kısa mesaj yollayabilir ve paketi cihazınıza tanımlayabilirsiniz. Fırsat 500 paketinin sunmuş olduğu avantajlar;

  • Fırsat 500 paketinde kalan haklarınız hakkında bilgi için büyük harflerle KALAN yazıp boşluk bırakarak büyük harflerle bitişik şekilde HERYONE500 yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu SMS tamamen ücretsizdir.
  • Paketinizin tekrar yenilenmesini istemediğinizde iptal yapabilirsiniz. İptal için büyük harflerle IPTAL yazın ardından boşluk bırakarak bitişik şekilde HERYONE500 yazmanız ve 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Sadece yurtiçinde geçerli olan bu paket ile bir ay sonunda kullanmadığınız dakika ve SMS hakları silinecek ve bir sonraki aya devretmeyecektir.

Sadece yeni Türk Telekom müşterilerinin faydalanabileceği Fırsat 500 paketi, üçüncü şahıslara devredilemez. Türk Telekom paket ile ilgili ücret değişikliği yapma hakkına sahiptir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir