Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet her kullanıcının hakkıdır, bu kampanyalara ulaşabilmeniz adına size yardımcı olacağız. Bir çoğumuzun mobil internet kotası istediğimiz süreye yaklaşmadan tükenir, biz sizlere internet kotanız bittiğinde nasıl ücretsiz yani bedava kampanyalardan kolayca yararlanacağınızı anlatmaya çalışacağız. Türk Telekom operatörünü kullanıyorsanız aşağıda anlattığımız uygulamaları takip ederek günlük, haftalık veya aylık hediye internet fırsatlarını hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Öncelikle Trcep.com olarak şunu belirtmek isteriz ki bazı kampanyaların süreleri dolmuş olabilir, hattınıza tanımladığınız zaman hata sms’i gelebilir, o yüzden sitemizdeki güncel kampanyalara sürekli göz atmalısınız. Türk Telekom firmasının paylaştığı son bedava veya hediye internet kampanyaları güncel olarak diğer kategorilerimizde paylaşılacaktır.Anlamamız gereken ikinci bir husus ise site yöneticileri firmanın paylaştığı kampanyaları kaldırabilir veya bilgileri sürekli güncelleyebilir, aktiflik ve kampanya takibi çok önemli, bugün denediğiniz tarife kabul olmadı diye ümidinizi kesmeyin. Firma daha sonra bir kampanya paylaştığında direk hattınıza tanımlamalısınız ki o anda sizde istediğiniz hediyeyi almış olun.

Sitemizde anlatılan kampanya sürelerinin bitiminde operatör firma ücret kesebilir, bu yüzden kampanya koşullarını net bir şekilde okumanız şiddetle tavsiye edilir, her hangi bir problemle karşılaşmanız durumunda müşteri temsilcisine ulaşmanız gerekir. Faydalanmak istediğiniz kampanya ücretlerinden Trcep.com adresi sorumlu tutulamayacağını belirtmek isteriz. Şimdi hattınıza en kolay ve ücretsiz bedava interneti tanımlayabileceğiniz tarifelere göz atalım.

Türk Telekom Bedava internet Kampanyaları İçin Tıklayın..

Türk Telekom EBA 8 GB Ücretsiz Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 

Dünya genelindeki korona virüs salgını sonrasında eğitime okullarda ara verilip evlerde online eğitim sistemine geçilmesine karar verilmişti. Milli Eğitim Bakanlığı ise aldığı karar ile ara tatil dönemini erkene çekerek sonraki haftalarda online eğitim sistemi ile yola devam edilmesinde karar aldı. Öğrenciler evlerinde derslerine online devam edebilmesi için Türk Telekom ile anlşılarak EBA uygulamasına giriş yapan veliler 8 GB ücretsiz internet kampanyasında yararlanabilecekler.

EBA kampanyasına katılıp ücretsiz internet kullanımına dahil olabilmeniz için tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzdan EBA yazıp 5555’e SMS göndererek süreci başlatmanız yeterli olacaktır. Eğer faturalı Türk Telekom kullanıcısı iseniz kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS yollamanız yeterli olacaktır. Faturasız Türk Telekom kullanıcıları ise tek yapması gereken telefonunuzdan sms bölümüne KALAN EBA yazıp 5555’e yollaması yeterli olacaktır. Kalan kullanımlarınız tarafınıza iletilecektir.

Türk Telekom TivibuGo Hediye Kampanyası Nasıl Yapılır? 

Türk Telekom  faturalı yada faturasız hatlara oluşturduğu kampanyalar ile hediye internet ve konuşma paketleri dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanyada tek yapmanız gereken faturalı veya faturasız hattınızdaki tarifelerinizde  bulunan Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi veya Tivibu Go Süper kampanyalarından birisini satın alan müşterilerine Tivibu Go uygulaması dahilinde geçerli olacak birbirinden güzel hediye mobil dataya sahip olabileceksiniz.

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 

Türk Telekom Ramazan ayı başlaması ile her sene yaptığı kampanyayı tekrarlamaya devam ediyor. Ulaştırma bakanı Adil Karaismailoğlu’nunda devreye girmesi ile tüm operatörlerde geçerli olmak üzere 1GB bedava internet herkes bir koşul gerektirmeden hattına tanımlayabilecek.Koronavirüs nedeni ile 1 ayı geçkin süredir evlerine kapanan insanlarımız neredeyse yaptığı tek aktivite internette zaman geçirmek oldu. Hal böyleyken Türkiye’nin her yerinde internet kullanımı inanılmaz derecede yükseldi.

Ulaştırma bakanı Adil Karaismailoğlu GSM operatörleri genel müdürleri ile video konferans yolu ile görüştü. Mobil kullanıcı sayısının 80 milyona ulaştığı ülkemizde herkesin faydalanması gerektiği 1GB hediye bedava internetin Ramazan ayı boyunca her kullanıcının hattına tanımlanmasını istedi.
Türk Telekom Ramazan Kampanyası 1GB Bedava İnternei Hattınımıza Nasıl Tanımlarız?
1GB bedava internet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken Online İşlemler uygulamasına giriş yapmak ve bu kampanyaya katılmak yapmanız gereken sadece bu, sonrasında  30 gün geçerli olacak şekilde  1GB hediye internetinizi istediğiniz gibi kullanmak.

 


Türk Telekom 4,5G 1GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 

Ekonomik yönden sıkıntılı bir dönemde iseniz ve hattınız 4,5G özelliği taşımıyor yani sim kartınız uyumlu değil ise değiştirip uyumlu hale getirdiğinizde Türk Telekom firması 1 ay geçerli olarak kullanabileceğiniz bedava internet fırsatı sunuyor, sim kartınız 4,5G uyumlu değil ise sizde hemen en yakın Türk Telekom şubesine uğrayarak bu kampanyadan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.


Türk Telekom GIGA 10 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?  

Türk Telekom hattına sahip iseniz tek yapmanız gereken mesaj kısmına “GIGA” yazıp 5555’e yollamanız.  Bu paket haftanın sadece iki gününde 10GB bedava internet kazanmanıza yarayacaktır. Sizde hattınıza kolayca tanımlayabilir hediye internetin keyfini süreblirsiniz.

Türk Telekom Mobil 1GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 

Bu kampanyadan faydalanıp bedava internet fırsatını yakalamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken Türk Telekom mobil sayfasına giriş yapıp banka kartınızla en az 15 veya üzeri TL hesabınıza geçmelisiniz. Bu işlemi yapmanızın ardından hediye olarak 1GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom’a Numarasını Taşıyana 500MB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 

Bu kampanya sadece numarasını taşıyan operatörler için geçerlidir, başka bir operatörün kullanıcısı iseniz Türk Telekom Bedava internet fırsatından faydalanmak istiyorsanız numaranızı taşıdığınız takdirde 500MB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır? 

Tambu kampanyasına dahil olarak 1GB bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz, Öncelikle Türk Telekom hattına sahip olmanız gerekiyor, sonrasında Apple Store veya Google Play mağazasından Tambu uygulamasını indirmeniz gerekmekte.

Tambu uygulaması indirme linkleri:Tambu Google Play indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tambu.keyboard
Tambu App Store indirme linki: https://itunes.apple.com/tr/app/tambu-klavye/id1252008295

İndirip kurduğunuzda sağ üst köşede hediye paketi işaretine dokunmanız gerekiyor. Sonrasında sizden kendinize ait mail adresi isteyecek, onu yazdıktan sonra mail aktivasyon işlemini gerçekleştirmelisiniz. Yani mail adresinize gelecek olan maili onaylamanız yetercektir. Onay sonrasında 1GB Bedava internet hattınıza tanımlanmış olacak. Tabi normal klavyenizi Tambu klavye ile değişmelisiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020-2021 Soru ve Cevapları

Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet vermeye devam ediyor size  sadece güncellenen içeriklerimizi takip edip onlarca bedava internet GB kazanmak için fırsat kollamak.

Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Yılında Bedava İnternet verecek mi?

Türk Telekom 2020 yılından sonra 2021 yılı ile durmadan tam gaz bedava internet ve kampanyalarına aralıksız devam edecek.

Türk Telekom Yılbaşı Hediyesi 2021 hediyesi var mı?

Evet tüm operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom firması 2021 Yılbaşında bedava internet hediyeleri verecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız 2020-2021 kampanyası var mı?

Türk Telekom firması faturasız abonelerine bedava internet kampanyalarına devam ediyor ve edecek ilgili kategorilerimizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Faturalı 2020-2021 kampanyası var mı?

Türk Telekom firması faturalı abonelerine bedava internet kampanyalarına devam ediyor ve edecek ilgili kategorilerimizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet 2020-2021 yıllarında devam ediyor mu?

Türk Telekom firması 2020 Yılında olduğu gibi 2021 Yılında da hediye internet kampanyaları sunmaya devam edecek.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020-2021 yolu var mı?

Malesef Türk Telekom’da Bedava İnternet hilesi bulunmuyor. Bizce böyle arayışlar yerine ilgili kategorilerimizi ziyaret ederek bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Hediye İnternet 2020-2021 fırsatları var mı?

Türk Telekom 2020 olduğu gibi 2021 yılında bedava ve hediye internet kampanlarına son sürat devam edecek güncel kategorilerimize göz atmayı unutmayın.

Türk Telekom Hediye Dağıtıyor 2020-2021

Türk Telekom firması 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılındada abonelerine hediye bedava internet ve dakika sunmaya devam ediyor.