Türk Telekom Bedava Facebook Kampanyası

Türk Telekom Bedava Facebook Kampanyası

İnternet erişimi günümüzde artık en çok gereksinim duyduğumuz ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Günlük yaşantımızda özellikle sosyal medya hesapları mobil olarak da oldukça sık kullanılmaktadır.

Ancak bilindiği üzere bu türden uygulamaları kullanırken de sahip olduğumuz internet taifelerini fazlaca tüketme ihtimalimiz olabiliyor. Bu uygulamaları kullanırken mümkün olduğunca paketten az bir harcama alınması aslında pek çoğumuzun beklentilerinden biridir. İnsanlar sosyal medya hesapları arasında özellikle Facebook platformunu da en az diğerleri kadar ağırlıklı olarak kullanmaktadırlar. Ancak burada ortaya çıkan en büyük sorun, bunun oldukça kısa süreli olarak kısıtlı bir şekilde kullanılmak zorunda olunmasıdır. Türk Telekom müşterilerimize bu konuda bir kolaylık sağlamak için bu uygulamaları bedava kullanabilecekleri bir fırsat sunmaktayız. Bu sayede gün içinde dilediğiniz kadar bu platformlara erişim sağlayabilirsiniz. Sosyal medya kampanyamız ile Whatsapp için 1 GB ve Facebook ve Twitter platformları içinde 1 GB olarak toplamda 2 GB interneti bedava kullanabilirsiniz. Eğer bu ağlara girerken eğer internetinizin hiç gitmesini istemezseniz mutlaka bu kampanyamıza katılmanızı tavsiye ederiz. Bunun için;

  • İlk seçenek olarak SOSYAL PAKET yazdıktan sonra cep telefonunuzdan 5555’e kısa mesaj yollayarak katılımı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bir diğer seçenek olarak ise, müşteri hizmetlerine 444 1 444 numarasından ulaşarak gerekli katılım işlemlerinin tamamlanması yönünde bir destek sağlayabilirsiniz.

Tüm bireysel hat kullanıcılarının faydalanabileceği bir kampanya olduğu gibi iptal işlemleri içinde yine müşteri hizmetlerinde yardım almanız mümkündür. Ayıca yine online sistem üzerinden de bu işlem yapılabilmektedir. Bu hizmetlerimizde kalan kullanımlarınızı öğrenmek için ise INTERNET yazarak 5555’e gönderip bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.