Kapat

Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom Avantajlı FenerCell Paketleri

Türk Telekom çok geniş bir abone kitlesine hitap eden telekomünikasyon firmasıdır. Sahip olduğu geçmişi, teknolojik alt yapısı ve sunduğu avantajlı tarifeleri sayesinde yeni aboneler için çekici olarak değerlendirilmektedir. Bunlara ek olarak spora olan katkıları ile dikkatleri üzerinde toplayan Türk Telekom futbol takımlarını desteklemektedir. Fenerbahçe’yi seven ve destekleyen kişiler için sunulan özel tarife ve kampanyalar ile de onların gönlünü alıyor. Fenercell olarak sunulan paketler ile hem Fenerbahçe taraftarlarına özel içerikler sunuyor hem de Fenerbahçelilerin takımlarını desteklemeleri sağlanıyor. Fenercell için özel olarak sunulan bedava internet kullanım hakkı belli şartlara sahiptir. Bu şartlar aşağıda açıklanmıştır;
Fenercell kampanyasına katılım sağlayabilmek için FB COSTURAN 3 GB ya da FB COSTURAN 7 GB yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi müşteri temsilcileri aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarında da işlemleriniz hızlı şekilde gerçekleştirilebilir.
Kampanyadan yararlanmak için Fenercell’li olmak yeterli olmaktadır. Başka bir ön şart aranmamaktadır.
3 GB’lik tarife seçeneği içerisinde her yöne 500 dakika konuşma hakkı, 1000 kısa mesaj ve 3 GB internet kullanımı 29 TL’ye sunulmaktadır.
7 GB’lik tarife seçeneği ile her yöne 750 dakika konuşma, 1000 kısa mesaj ve 7 GB internet kullanımını 39 TL’ye kullanabilirsiniz.
Tarife kapsamında taraftar aboneleri ile sınırsız konuşma hakkı sunulmaktadır.
Tarifeniz kapsamında kalan kullanım haklarınız sonraki döneme devretmez. Kalana haklarınızı mesaj göndererek kolay şekilde öğrenebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir