Kapat

Türk Telekom Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB Ek İnternet Kampanyası

Türk Telekom mevcut mobil kullanıcıları için özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarifeleri ve paketleri 2 GB genişletme fırsatı sunuyor. Bu sayede 4.5G tanıtımı ile birlikte müşterilerine internet hakkını genişletme avantajı sağlıyor. Türk Telekom mobil müşterileri 2GB EK yaz 5555’e SMS göndererek mevcut paket ve tarife fiyatlarına ek bir şekilde 7 TL ödeme sayesinde 2 GB ek internet ekleyebilirler.

Bu kampanya için faturasız hat kullanıcıları Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2 GB, Büyük Fırsat 2 GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB paketlerinden son 30 gündür faydalanan kullanıcılar olmalıdır. Paket fiyatlarına ek olarak 7TL  ile 2GB daha fazla internet içeriğine sahip olabilirler. Faturalı kullanıcılar ise Faturalı Ekstra 2 GB paketine 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek kayıt olabilir ve bu pakete kayıt olduktan sonra 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL ye 12 fatura döneminin sonrasında ise aylık 15 TL’ye bu kampanyadan faydalanabilirler.

Selfy’den Mor Hediye 1GB Kampanyası
Selfy’nin Mor Hediye 1 GB kampanyası ile Selfy’nin Mor paketlerindeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek olarak 1GB bedava internet kazanıyor. Bu kampanyaya katılım sağlamak için Selfy Mor paketlerinden birinin hattın üzerinde aktif olması gereklidir. Kullanıcılar kampanyaya kayıt yaptırmak için faturasız hat üzerinden MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderebilirler. Kayıt değerlendirildikten sonra en kısa sürede sms ile hattınıza bilgilendirme yapılır. Kampanyaya sms ile kayıt yapılabileceği gibi müşteri hatları aranarak da kayıt yapılabilir. Bu kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan içerikler tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katıldıktan sonra bu içerikten yararlanmaya devam etmek için her ay hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler devam sağlayabilirler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir