Kapat

Türk Telekom Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Sil Süpür Her Ay 10 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Sil Süpür Her Ay 10 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un Efsane tarifelerine gelen müşteriler, 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den her ay 10 GİGABYTE armağan mobil internet kazanıyor.

Herkes için ulaşılabilir iletişim sağlamayı amaçlayan Türk Telekom, avantajlı tarifelerine devam ediyor. Sil Süpür kampanyasıyla, mobil internete daha çok ihtiyaç duyan müşterileri için ek mobil internet armağan ediyor.

Sil Süpür Her Ay 10 GB Kampanyası Detayları

Türk Telekom’un Efsane Tarifeler’ini seçen mobil kullanıcılar, Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür’e katılarak mobil internet armağanı kazanıyor.

2020 sonuna kadar her hafta verilecek olan mobil internet armağanlarının aylık toplamı 10 GİGABYTE’ı buluyor.

Kampanyayla Türk Telekom müşterileri, tarifelerine ek her ay 10 GİGABYTE olmak üzere, 2020 senesi sonuna kadar toplamda 60 GİGABYTE’a varan armağan internet kazanıyor.

“Paketim yetmedi” derdi yok

Kazanılan GİGABYTE’lar günlük, haftalık, gece veyahut sosyal medya kullanımına yönelik mobil internet armağanlarından oluşuyor. Bu armağanlara Türk Telekom Efsane Tarifeler’e ait dakika, SMS ve GİGABYTE’lar da ilave edince, “paketim bitti” derdi ortadan kalkıyor.

Sil Süpür’de her hafta çeşitli mobil internet armağanları, armağan dakika fırsatları ve değişik avantajlar müşterilere sunuluyor.Kullanıcılar, Efsane Tarifeler arasından ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebiliyor:

1000 DK + 1000 SMS + 8 GİGABYTE: 29TL

1000 DK + 1000 SMS + 12 GİGABYTE: 35TL

1000 DK + 1000 SMS + 20 GİGABYTE: 45TL


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir