Kapat

Migros Gillette Forma, Scooter Çekiliş Sonuçları 2021
Kampanyalar KAYNAK: Trcep.com

Migros Gillette Forma, Scooter Çekiliş Sonuçları 2021

Migros Gillette Çekiliş Sonuçları 2021 açıklandı. Gillette sponsorluğunda Migros çekilişi 2021 sonuçlarında 100lerce forma, 5 scooter ve daha nice hediyeleri kazananlar açıklandı. İşte Migros Gillette Çekilişi ödüller ve kazananları…

Migros Gillette Çekiliş Sonuçları 2021

Yapılan çekiliş sonucunda Migros; Citycoco Scooter, 3 Büyükler Forma, Airpods, Braun Ateş Ölçer, Şarjlı Diş Fırçası Kazananları açıkladı. Kazananlar aşağıda listelenmiştir.

Migros Gillette Asil Talihliler

Citycoco E9 Pro Scooter (MX350 Pro) / Migros Çekilişi Asil Talihlileri

  1. İSMAİL KARCI / İZMİR
  2. ASLI YÜNEL / ANKARA
  3. RAMAZAN SABANCI / BARTIN
  4. NECLA CANDIR
  5. EŞREF AŞIK / KIRŞEHİR

AirPods 2. Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu / Migros Çekilişi Asil Talihlileri

  1. FİLİZ ÖZDAL / İZMİR
  2. AYŞE SAYIN
  3. MEHMET CAMCIOĞLU / İSTANBUL
  4. ALİ YİLMAZ / GİRESUN
  5. YASMİN AMER
  6. CUMA ULUK / İÇEL
  7. ADEM ŞEKER / İSTANBUL
  8. HARRİ FALT
  9. MEHMET GÜMÜŞ
  10. SENA DİNÇ YILDIZ

Forma (Formalar talihlilerin talep ettikleri GS, FB ve BJK takımlarından herhangi biri için istenilen bedene göre teslim edilecektir.) / Migros Çekilişi Asil Talihlileri

  1. ERDAL ALDEMİR
  2. MEHMET ÖZPAMUK / DİYARBAKIR
  3. HABİB ELBAN / ELAZIĞ
  4. ENGİN BOZBAY
  5. KERİM İNCE
  6. BÜLENT SOYLU / ADANA
  7. ÜLKER AKPINAR
  8. HÜLYA TURHAN / SAMSUN
  9. HAKAN NAİM ARDOR
  10. TAHSİN BİRİNCİ
  11. RESUL YÜCEL / HATAY
  12. ERHAN AKAR / ANKARA
  13. REBEKAH FİSCHMAN / MUĞLA
  14. HAMDİ ÇANAKÇI / ORDU
  15. NEVİN SÜZEN
  16. NEJDET ÖRLER / ESKİŞEHİR
  17. TÜLAY GÜRKAN
  18. MEHMET CÜNEYT OĞUZBALABAN / VAN
  19. SERKAN OGUT
  20. MUAZZEZ İBİŞ
  21. UTKU MURATOĞLU
  22. KAMİL EMİN VAR / ESKİŞEHİR
  23. EROL KUŞ / KIRKLARELİ
  24. NURİYE ETEMENOĞLU / İSTANBUL
  25. MUSTAFA ALKAN / BALIKESİR
  26. NİLGÜN PEKARDAN
  27. FARUKCAN BİÇER
  28. ALİ AKBAŞ / TOKAT
  29. ESRA BARÇIN / İSTANBUL
  30. VAGİF KARİMLİ
  31. AHMET DURSUN / ÇANAKKALE
  32. MEDİHA ÖZDEMİR
  33. HAZEL KORÇAL / KONYA
  34. TİMUR ERTEKİN
  35. ŞÜKRİYE KOÇ / İSTANBUL
  36. YASEMİN ŞAHİN / İSTANBUL
  37. YUSUF ARSLAN / ERZURUM
  38. BAHATDİN KARAYİĞİT / MALATYA
  39. MURAT AKIN / İSTANBUL
  40. MURAT ORNAĞ / BİLECİK
  41. HÜLYA YILMAZ
  42. EYÜP DEMİR / MUĞLA
  43. NECMETTİN YILDIZ / ANKARA
  44. SEDAT GÜLER
  45. FEVZİ MOLLA
  46. DİDEM ERGEN / İSTANBUL
  47. ÖZGÜR GÜRLER
  48. FİGEN AKKOYUN / MUĞLA
  49. SAFFET ÖZDEMİR / İÇEL
  50. AHMET SÖNMEZ / İSTANBUL
  51. MEHMET AKIN ABAY
  52. MUSTAFA ÇETİNER
  53. OSMAN AKALIN / BARTIN
  54. KEMAL GÖZLÜ / KIRKLARELİ
  55. MUSTAFA GÜDEN
  56. ABDULHALIK HACIİSMAİLOĞLU / İSTANBUL
  57. AHMET GENÇ / UŞAK
  58. SERHAT ÇÖRTÜK / HATAY
  59. CENGİZ AKAR / İSTANBUL
  60. SELİN SAMSUNLU
  61. MOHAMMED ALHASAN / İSTANBUL
  62. İSMAİL DOĞANAY / MANİSA
  63. CEMİL ADAŞ / İSTANBUL
  64. ORHAN ÜRETEN / İSTANBUL
  65. ZEYNEP ULGER
  66. ÜMRAN KARADENİZ / ŞANLIURFA
  67. FERAY ÇELİK / BURSA
  68. HAYRETTİN YÜCEL ÖĞÜT / İSTANBUL
  69. NAZAN YILDIRANCAN / MANİSA
  70. RESUL LEKESİZ / KAYSERİ
  71. ALİ CAN
  72. ŞEVKET CANKÖY
  73. HALİL ÇİMEN
  74. RUKİYE ALTAY / İZMİR
  75. TİMUR GÜLER
  76. TANER ERASLAN / İSTANBUL
  77. ASIM CİNGİ
  78. ADİL ATAK
  79. ÖZCAN AKTİN / BALIKESİR
  80. MURAT ŞAHİN / TOKAT
  81. ÖMER İPEKTEN / IĞDIR
  82. MEHMET ÇALIŞKAN / DENİZLİ
  83. SÜHEDA DERELİ / BALIKESİR
  84. ZAFER ATASOY
  85. SERPİL AKINCI
  86. NAZAN TOKMAN / AFYON
  87. EMRAH KARAKAŞ / İZMİR
  88. ABDULKADİR KARABOĞA / MARDİN
  89. DENİZ ODABAŞI MEYDAN
  90. SELAMİ ALBAŞ / İSTANBUL
  91. TUĞBA KIDREZ / BALIKESİR
  92. EMİNE DOYURAN / AYDIN
  93. GÖZDE ŞAHİN
  94. FATİH ŞAHİN / BALIKESİR
  95. NAZIGUL ABDULLAYEVA
  96. MURAT SEZER
  97. AYHAN YILDIZ / İÇEL
  98. MURAT ÖZGEL / İSTANBUL
  99. İSMAİL HAKKI SABAY / İSTANBUL
  100. AYŞE ÖZKARSLI

Oral-B D100 Şarjlı Diş Fırçası Seti (Talihlilerin talep ettikleri GS, FB ve BJK takımlarından herhangi biri teslim edilecektir.) / Migros Çekilişi Asil Talihlileri

  1. RABİA ATAK
  2. ÖZLEM YAVRI
  3. TAYLAN OĞUZ / İSTANBUL
  4. OKAN GEZEROĞLU / İSTANBUL
  5. HÜLYA GÜNDOĞDU / GİRESUN
  6. ABDULKADİR FEHİM TANRIVERDİ / ŞANLIURFA
  7. OĞUZHAN KAZAN
  8. EMİNE ŞAHİN / İZMİR
  9. AHMET ÖZTEKİN / İSTANBUL
  10. HÜSEYİN KAÇAR
  11. BEYTULLAH ÇAKIR / İSTANBUL
  12. TUĞÇE NUR KAYA
  13. MURAT DAYIDİNÇ / ERZURUM
  14. SAMOEL SABOK ROOH
  15. CAFER GEDİK
  16. İSMAİL SÖZERİ / İSTANBUL
  17. YASİN KESKİN / TEKİRDAĞ
  18. EMEL BİR
  19. EGEMEN SELÇUK ÖZTÜRK / İSTANBUL
  20. HAVA KARACA / KOCAELİ
  21. DENİZ ŞAHİN / İZMİR
  22. İHRAHİM ÖLÇÜCÜER / İSTANBUL
  23. ELVAN KIRTI / ANTALYA
  24. CEMİLE BASLI
  25. İBRAHİM ÖZTÜRK
  26. MURAT KIRCI / İSTANBUL
  27. OĞUZHAN TÜRKMEN
  28. GÜLSEVEN GÜVENÇLİ
  29. ATAKAN ZEKAİ GULBUZ / MUĞLA
  30. MUSTAFA VURAL / SİVAS
  31. TÜLAY DOĞAN / İZMİR
  32. SERCAN SAVAŞ / İSTANBUL
  33. VOLKAN UĞUR GELMEZ / İZMİR
  34. MENŞURE ÇEBİ
  35. MAHMUT VEDAT GÜRSOY / AYDIN
  36. AYTÜN POLAT
  37. AHMED ALBASH / İSTANBUL
  38. AFAG ŞATO / İSTANBUL
  39. METİN SAĞLAM / İZMİR
  40. BETÜL KAYA / MUĞLA
  41. DENİZ ÖZEN / İSTANBUL
  42. İLYAS KÖÇMEN / İSTANBUL
  43. MEHMET EREN
  44. UMUT CAHİT AKBAY
  45. MUSA IŞIK / SAMSUN
  46. ONUR ÖZDEMİR / İSTANBUL
  47. BİRSEN KÖSE / İSTANBUL
  48. DUYDU TAYDAŞ / DENİZLİ
  49. HALİL İBRAHİM ÇAMCI / HATAY
  50. MURAT TAŞDEMİR
  51. VOLKAN TOSUN
  52. MERT TURAL
  53. NEŞENUR ALTINİĞNE
  54. MOREN XHİNDOLE
  55. HÜSEYİN KARATAŞ / BURSA
  56. YILDIRIM YILMAZ
  57. PINAR ERTUĞRUL
  58. HASAN HAFIZ / BURSA
  59. SERKAN ALTINAY / NİĞDE
  60. YALÇIN ÜNAL
  61. MUALLA AKYÜREK / İZMİR
  62. CENGİZ ORMAN / İSTANBUL
  63. ÇİĞDEM ÖNAL
  64. HUMEYRAN SEVEN
  65. GÖNÜL KAYA / GAZİANTEP
  66. NEVZAT TOL
  67. GONCA LİBERT / İSTANBUL
  68. MUSTAFA KARABAŞ
  69. HÜLYA OSKAY / İSTANBUL
  70. MEHMET YALÇIN
  71. MUSTAFA SARI / İÇEL
  72. SONER PEYNİRCİ / İZMİR
  73. SADİ ÖZGEN / İSTANBUL
  74. NAROL MÜRZOŞLU / İSTANBUL
  75. SİBEL BALKAN AKGÜL
  76. TUĞBA KRAJA
  77. FİLİZ ŞAHAN / İSTANBUL
  78. BOYBEYİ SARIGÜL / İSTANBUL
  79. ALİ GÖLLÜ
  80. SERDAR ŞAHİN
  81. ALİ HAYDAR KESİM
  82. HÜLYA BARAN
  83. ANDREW GERRARD DİTTGEN
  84. MUHARREM ÖZYILMAZ
  85. NEVİN BABAOĞLU
  86. MUSTAFA BEYSÜLÜN / İZMİR
  87. HAKAN KUNDUZ / İSTANBUL
  88. MUSTAFA ÖZER / İSTANBUL
  89. EMEL ACAR / ANTALYA
  90. KAZIM ÇELİK
  91. SABRİ TAŞÇI / ŞANLIURFA
  92. TUĞÇA ÇULHA
  93. OKAN EJDER
  94. MÜZEYYEN KEÇE / İZMİR
  95. NURCAN TURHAL / İSTANBUL
  96. BÜŞRA GÜLER
  97. SELMA TEKİNDAĞ / İÇEL
  98. SÜMEYYA DİNÇASLAN / TOKAT
  99. KUTAY ÖZDEMİR / KIRKLARELİ
  100. ASIM DOĞAN / ZONGULDAK
  101. RIFAT YILMAZ / SAMSUN
  102. ERSİN ATİNER
  103. SEMA AKYOL / İZMİR
  104. NERMİN YETKİN
  105. SADIK DERE
  106. COŞKUN ERDOĞAN / İSTANBUL
  107. SARİYE KANAT / İÇEL
  108. YVES GABARRE
  109. YASİN GÜNEŞ / BALIKESİR
  110. NİĞMET İNCİRCİ
  111. PINAR HİZGİDER
  112. SEZAİ KAYA / İZMİR
  113. HÜSEYİN KAHRAMAN
  114. ŞÜKRAN UYSAL / TEKİRDAĞ
  115. SEVAL KUL
  116. GÜVEN PALA / İSTANBUL
  117. HAKAN SUSOĞLU
  118. GÜLÜMSER YAKUT
  119. RIZA ERDAL
  120. NURAY AKIN / KOCAELİ
  121. ESRA EROL / İÇEL
  122. BÜLENT ŞENGÜN / ALANYA
  123. ÖMÜRCAN KORAMAZ
  124. SERKAN YÜKSEL / HATAY
  125. MEHTAP ÖĞMEN
  126. ABDULHADİ KABBANİ
  127. ZERRİN ŞEN
  128. SUDENAZ PAMUKCU / İSTANBUL
  129. HANİFE FAKIOĞLU / İÇEL
  130. BİRGÜL OLUT / İZMİR
  131. ORHAN YILMAZ / İZMİR
  132. HÜSEYİN BİLGİ
  133. NESLİHAN AKALIN
  134. FİLİZ KARAOSMANOĞLU / İSTANBUL
  135. ELLİNA ÖZTÜRK
  136. MELİSA YILMAZ
  137. ZEYNEP KEZER / İZMİR
  138. MAHMUT OLYAYTO / KOCAELİ
  139. JULYANA DİRYAWASH / DÜZCE
  140. OZAN TEMİZ / İSTANBUL
  141. GAZİ EROL
  142. FATMA İFFET GÖZMEN
  143. ÖMER ÇAĞLAR / İZMİR
  144. FATMA EREN
  145. ERCAN ŞAHİN
  146. NUREDDİN AKYILDIRIM / BALIKESİR
  147. KEMAL ALTINORDU
  148. GÜLAY BİLGİB
  149. GÜLCİHAN DURSUN
  150. BİRGÜL ŞAHİN / İSTANBUL
  151. HÜLYA ERGAN
  152. HATİCE ERKAN
  153. METTE HJORTH
  154. FULYA BURÇİN CESUR / İSTANBUL
  155. SİNEM GÜVEN
  156. SÜMEYRA ARICAN
  157. CENGİZHAN ORAKCI
  158. NİHANİ YİĞİT / BALIKESİR
  159. ÖZNUR ÜNAL / DİYARBAKIR
  160. MOHAMMAD HASSAN MOHAQEQ
  161. SERVET AVKAN
  162. ZİHNİ EGE / İSTANBUL
  163. GÜLAYYMA SHYROVA / İSTANBUL
  164. HÜSEYİN OKUROĞLU
  165. ERDOĞAN KAYA / VAN
  166. ECE NUR ALTUN / SKAARYA
  167. GALUNA CELASUN
  168. MUHLİS YILDIRIM / ÇANAKKALE
  169. ALEX HARLEY
  170. NAMIK GÖKÇE / MALATYA
  171. MERVE YAZICI / İSTANBUL
  172. EMİNE GÜNDÜZ ERGEN / ORDU
  173. MURAT OSKAY / İZMİR
  174. HÜSEYİN KAVASOĞLU
  175. SEDA İLKAN / İSTANBUL
  176. OGÜN DEMİR
  177. HASAN ŞENTAŞ / KOCAELİ
  178. DURMUŞ DOAN / KAYSERİ
  179. AYHAN AYDIN / BALIKESİR
  180. SERDAR ŞAHAN / KOCAELİ
  181. ATAKAN ŞİMŞEK
  182. SEVGİ KURTULDU / İZMİR
  183. ÜLVİYE SAMUR
  184. SEVİLAY ERİNÇ / TEKİRDAĞ
  185. UYGUR MEYDAN
  186. BAHADIR AKSU / İZMİR
  187. SULHİ ERGÖZ
  188. ESMA EKİN
  189. AYSUN UYAR
  190. LEVENT KARAKÖSE / ISPARTA
  191. NURAN VURUCU
  192. YEŞİM DÖNMEZ
  193. BEYZANUR KARAKUŞ / İÇEL
  194. ÇAĞRI TUNCA
  195. UĞUR DEMİRBAŞ / İSTANBUL
  196. MEHMET ATİLA / SAKARYA
  197. CİHANGİR ŞİMŞEK
  198. YUSUF TURAN
  199. SEPRİL DEMİRBAŞ /İSTANBUL
  200. FATMA KIRGÖZ / İZMİR

Braun Prt 2000 Koltuk Altı Ateş Ölçer / Migros Çekilişi Asil Talihlileri

  1. SÜLEYMAN ÇEVİK ÇEVİK
  2. DUYGU BURÇAK TAHA GÜROCOK
  3. NEJDET GİZER
  4. CÜNEYT UMDU
  5. MERT ÜRÜK / İZMİR
  6. SİBEL ERKAL KÜPELİ
  7. MERT MERT
  8. HASAN HÜSEYİN GÖKTAŞ / İÇEL
  9. KADİR TÜRKSOY
  10. ALİ ERDEM ARPAÇAY / İSTANBUL
  11. EREN KAYA / SAKARYA
  12. CEVAT YALÇINKAYA / BİTLİS
  13. GÜNHAN CINGILLI / İSTANBUL
  14. ÖZGÜR ERDOĞDU
  15. SULTAN İLKNUR KAYA
  16. SEMİH POLAT / İZMİR
  17. EVREN ERDİR / İSTANBUL
  18. MEHMET ALİ KÖSEOĞLU / UŞAK
  19. HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR / ORDU
  20. SANEM AŞKAN
  21. AHMET HASTÜRK
  22. TÜLAY YILMAZ / ANKARA
  23. FATMA PERİNÇEK
  24. MÜRSEL ÇALIŞ / İSTANBUL
  25. MÜJDE TAKDAĞ / İSTANBUL
  26. RADİFE AKTAY
  27. GÜLSEREN ORTAKÖYLÜOĞLU / KAYSERİ
  28. MUHSİN BAKİ / İSTANBUL
  29. METE ALİYAZICIOĞLU / KAYSERİ
  30. TUĞBA GÜNGÖR / İZMİR
  31. DOLUNAY ESEN
  32. KEMAL GÜL / İZMİR
  33. ALPER ERDEM
  34. YAVUZ NAVRUZ
  35. CEYHUN SÜVARİ / İSTANBUL
  36. FARHAT CHARYYEV / İSTANBUL
  37. SÜLEYMAN TOPALOĞLU / İÇEL
  38. MEHMET RAMAZANOĞLU / KARS
  39. BEKİR ATASEVER / MUĞLA
  40. SİBEL YÜKSEL / İÇEL
  41. SEVGİ ÇAĞILCI / İZMİR
  42. FİKRİ GÖKSER
  43. CANSU YILMAZ
  44. BÜLENT KAYA / İZMİR
  45. İBRAHİM SAVAŞ
  46. NİYAZİ KARASU / MUŞ
  47. HÜSNÜ ERTEM / İSTANBUL
  48. PINAR YILMAZ
  49. DERYA SONKAYA / İSTANBUL
  50. FATİH TURHAN
  51. SALİH ÇIRAK / DENİZLİ
  52. FATMA TUĞBA TUTAN
  53. İBRAHİM KARADOĞAN / MALATYA
  54. HASAN KARTAŞ / İSTANBUL
  55. EROL YAZIMCI / İSTANBUL
  56. GAMZE TERCAN / MUĞLA
  57. BÜŞRA ŞENGÜR
  58. FATMA ANKARALI / BALIKESİR
  59. BARIŞ ÇAKIRSOY
  60. ABDÜL AZİZ ORAN / İSTANBUL
  61. PINAR İKİZALP / İZMİR
  62. ÖZGÜR PİRİNÇOĞLU
  63. TUĞÇE MİRA VURAL / İSTANBUL
  64. RUHİ ERTEN / MUĞLA
  65. MÜVEDDET SAYIN / İZMİR
  66. ERDEM HOŞSOY / İSTANBUL
  67. ISABELLE GILLES
  68. KENAN MUTLU / İZMİR
  69. UĞUR KEPENEK
  70. NURCAN YİĞİT / İSTANBUL
  71. TÜLAY ALKAN / TEKİRDAĞ
  72. EFSUN ECE GÜVEN
  73. SIDIKA KOCABEY
  74. MUSTAFA SEMİZ / ORDU
  75. GÖKHAN GÖRSEL
  76. MURAT KARABAYIR
  77. FUNDA TİKİCİ / İSTANBUL
  78. MARTİN BALDOCK / MUĞLA
  79. FÜSUN ÇINAR / İSTANBUL
  80. AHMET AKSOY
  81. ÖZNUR IŞIK
  82. AYHAN ATMACA
  83. ORHAN BABAYİĞİT / BALIKESİR
  84. NAİM GÜLSEVER / ZONGULDAK
  85. AHMET ROL ÖZDERE / İSTANBUL
  86. MEHMET MUDU / YALOVA
  87. HÜLYA SORUCU / İZMİR
  88. ENGİN YÜKSEL / ÇANKIRI
  89. EDA BİLGİN
  90. FİKRİYE HANÇERLİ
  91. VİJDAN OĞUZ ÖZCAN / İSTANBUL
  92. HAKAN YAZICI / TRABZON
  93. BAŞAK EREN / İSTANBUL
  94. MEHMET İŞPAK
  95. ARAZ KOMAT
  96. SEVİL DURGUN
  97. AYFER GÜNDOĞDU / ÇORUM
  98. VEYSEL GÖRGÜLÜ / İZMİR
  99. VİLDAN KARA
  100. DENİZHAN EYÜP REİSOĞLU / İSTANBUL
  101. İLKAY IDİLMAN
  102. YILMAZ KIZIL
  103. SAKİNE VARGÜN / KARS
  104. SERKAN KILIÇ / ARDAHAN
  105. AFSANEH ZEYNALPOUR
  106. NAİL ÖZTİN
  107. YASİN GÜÇLÜ / MUĞLA
  108. CAHİDE AGHATABAY ZENGİN / İSTANBUL
  109. SEDA KOŞER
  110. MERAL KARDAŞ / İSTANBUL
  111. SEDA KARTAL
  112. ERDAOĞAN DUMLUPINAR
  113. ADNAN ERŞAN / İSTANBUL
  114. SEYİTHAN YILMAZ
  115. FUNDA SEÇİL DEDEOĞLU / BALIKESİR
  116. İSAK ENGİN
  117. ABDÜLKADİR EREN / İSTANBUL
  118. FATMA SAKIZCI / BURDUR
  119. HÜSEYİN DEMİRBAŞ
  120. SELAHATTAN AKTAŞ / İZMİR
  121. MERVE AKMADEN / UŞAK
  122. ÖMER BİLEN / İÇEL
  123. VERA CAEN
  124. MUSTAFA DEMİRTAŞ
  125. SEVGİ BOZANOĞLU
  126. BORA KIRDİNLİ
  127. RAMAZAN TEMEL / DİYARBAKIR
  128. AMAL BALLAN / HATAY
  129. ERMAN CENNETYOLU
  130. BURCU DEMİR
  131. TUNA YÜKSEL / İSTANBUL
  132. MURAT BAYRAM / SAMSUN
  133. GALİP SEÇGİN / TOKAT
  134. KEMAL KÖŞKEROĞLU
  135. NURSAÇ OLCAY / İZMİR
  136. BURAK KARACA / İSTANBUL
  137. DEMET ZORLU / İZMİR
  138. UĞUR KIRDAĞ
  139. SİNEMİS DOĞAN
  140. HANEFİ USLU / DİYARBAKIR
  141. MUSTAFA SARA
  142. EMİN TARIMERSAMSUN
  143. SEYHAN KABAK / İSTANBUL
  144. YEŞİM KIRAN / İZMİR
  145. ELİF KOKCE / ERZURUM
  146. SITKIYE BAĞCI / İSTANBUL
  147. AYSUN OĞUZ
  148. MEHMET KÖSE
  149. ÜMİT YAŞAR KODALAK / GÜMÜŞHANE
  150. MUSTAFA ÇANKAYA / MUĞLA

Yedek Talihliler

Citycoco E9 Pro Scooter (MX350 Pro)

  1. AHMET ERASLAN / İZMİR
  2. BÜŞRA USLUER / İZMİR
  3. YETKİN İNANÖZ / İSTANBUL
  4. SÜLEYMAN DEERİCİ
  5. ALPAY OKTAY / İSTANBUL

AirPods 2. Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu

  1. ERDAL AĞAR / SAMSUN
  2. YOUSEF SAMİN
  3. FECRİ ÖZSUBAŞI / İSTANBUL
  4. YUNUS ÇOĞAL
  5. HALİL ZEKİ TANBUL / KONYA
  6. UFUK YAMAN / İZMİR
  7. FURKAN GÜVEN
  8. MURAT DEĞİRMENCİ
  9. MUHLİS ÖZKARS / SİVAS
  10. AYSUN KARACA / İSTANBUL

Forma (Formalar talihlilerin talep ettikleri GS, FB ve BJK takımlarından herhangi biri için istenilen bedene göre teslim edilecektir.)

  1. İMİN AYAŞ
  2. AYŞEGÜL GÜLEBAKAN
  3. SAVAŞ ÖZER / TEKİRDAĞ
  4. HALİL AYDIN / İZMİR
  5. ALİ FURKAN ŞEN
  6. AHMET BULUT
  7. SELDA ARAPOĞLU / İZMİR
  8. GÜVENÇ GÜNAYDIN
  9. CEM SENİH ÖZEMRAH
  10. MEHMET ALPASLAN BÖYÜKYILMAZ
  11. SABRİYE OLGUN / İZMİR
  12. TAYLAN AKSOY
  13. ALİ FARSAK / MUĞLA
  14. NAZLICAN ÇAĞLİ / İZMİR
  15. BURCU TONBİL
  16. KUDRET ARIK
  17. ŞULENUR GÖNÜL
  18. MUSTAFA ALİ TÜYSÜZOĞLU / İSTANBUL
  19. MUSTAFA RAHMAN TAŞKOYAN
  20.  MEHMET ÇOBAN
  21. KÖSAL ÇOMAKLI / ERZURUM
  22. EKREM BAŞARAN / BATMAN
  23. DERYA BENZER / BURDUR
  24. MEHMET ALİ ACAR
  25. OSMAN OĞUZHAN GÜNDÜZ
  26. TŞMUR AKYILDIZ / İZMİR
  27. FARUK GİZER
  28. MEHMET DÖNMEZ / SAKARYA
  29. MUSTAFA YURTKULU / KOCAELİ
  30. KENAN DEMİR / İSTANBUL
  31. CEMAL ÖZTURAN / SAMSUN
  32. MERVE ŞAHİN
  33. LEYLA KORKMAZ / İSTANBUL
  34. SALİH GÜRBÜZ / İZMİR
  35. OKTAY UYSAL / ESKİŞEHİR
  36. İLKER BİRKALAN
  37. SEDA TÜYSÜZOĞLU / İSTANBUL
  38. BANU İNANÇ
  39. SERKAN KARADAĞ / SİNOP
  40. MEHMET GÜLEÇ / ELAZIĞ
  41. EMİNE ÇAKMAKKAYA / İSTANBUL
  42. EDA UYANIK / DİYARBAKIR
  43. MUSTAFA ONUR ALKILIÇ
  44. ABDÜLLATİF BAYRAKOĞLU
  45. MEHMET ŞÜKRÜ EREN
  46. MEHMET EMRE / MUĞLA
  47. AYLA BOZBAŞ / ESKİŞEHİR
  48. REYHAN CALAYIR
  49. MİYASER GEDİK / İSTANBUL
  50. BERK BERKÖZ

Oral-B D100 Şarjlı Diş Fırçası Seti (Talihlilerin talep ettikleri GS, FB ve BJK takımlarından herhangi biri teslim edilecektir.)

  1. YÜCEL KARATEPE
  2. SÜHEYLA ONUR / İSTANBUL
  3. SEMİHA EVDOGAN / İSTANBUL
  4. CANİP CALİSKAN
  5. SEDAT DEMİR
  6. DURMUŞ AY / ANTALYA
  7. HEDİYE YAĞMUR / KIRŞEHİR
  8. RAMAZAN YILDIZ / SAMSUN
  9. GÜLHANIM KARAHAN / İZMİR
  10. KAĞAN ÖZTÜRKMEN / GAZİANTEP
  11. AYCAN ELEK ALİ CAN / YALOVA
  12. MEVLÜT AKTÜRK
  13. GÜLTEKİN YÜCEL / MARDİN
  14. YASEMİN KARABEY
  15. ALİ ÖMER KARA
  16. PİNAR ARSLAN / ESKİŞEHİR
  17. SABRİ YÖRÜKOĞLU / MUĞLA
  18. ÇİĞDEM ACAR / DENİZLİ
  19. ESMA HÜSNA ALPAK / KAYSERİ
  20. UGUR BUYRUK / BATMAN
  21. AYŞE AKSEL
  22. GÜLTEN YILMAZ / TEKİRDAĞ
  23. VİLDAN BALİOĞLU / İSTANBUL
  24. UMUT YIRTIK / KARS
  25. MAHMUT ERAY AYDIN / İSTANBUL
  26. TARIK ÖZBAŞ / İSTANBUL
  27. YAVUZER ARSLANTÜRK
  28. ADNAN SABUNCU / İSTANBUL
  29. TUĞBA YALÇIN / İZMİR
  30. HAKKI AKBAŞ
  31. MUSTAFA BAYRAKTAR
  32. DENİZ EREN BELEK
  33. YASİN ÜNÜVAR / OSMANİYE
  34. TUĞBA ERSOY / İSTANBUL
  35. AYLİN ADAKUL / İSTANBUL
  36. MUSA MERAL / İSTANBUL
  37. CAN AKCSN / İZMİR
  38. AHMET OKUTAN / İZMİR
  39. HASAN SOLAKLI
  40. İPEK ŞAHİN
  41. İSMAİL BOLAT / İSTANBUL
  42. MURAT KARAASLAN / TEKİRDAĞ
  43. ERDİ AVCI / İSTANBUL
  44. YUSUF YILDIZ / AYDIN
  45. MAHMUT KAYA / SAMSUN
  46. BATUHAN ERDAĞI / İZMİR
  47. OSMAN ÇINAR
  48. KEMAL TAŞ
  49. HALİT ARSLAN
  50. BARIŞ PATOĞLU
  51. MUSTAFA YILDIRIM / ISPARTA
  52. FATMA AKGÜN /İZMİR
  53. TÜRKAN ŞEKER / İZMİR
  54. EROL OGUR
  55. GUL BILGINER
  56. ERCAN ÖZDEMİR
  57. ANETT JULIA KERTİ
  58. SEVİL ŞENPINAR
  59. ERHAN DUYGULU
  60. FİRUZAN ŞÜKRAN KOCABAŞ / MUĞLA
  61. RÜSTEM MURAT URAL / İZMİR
  62. SÜLEYMANALP SERGİCİ
  63. NURGÜL ASAL / İZMİR
  64. SELİM DURMAZ / KÜTAHYA
  65. FUMİHİKO ITO / TEKİRDAĞ
  66. MURAT MUDRİSLER
  67. SEVİM ÇAKMAKCI TOK / TEKİRDAĞ
  68. HANIFE ISKENDEROĞLU / İSTANBUL
  69. ELÇİN ALTINBAŞ
  70. MEMNUME YILMAZTEKİN
  71. EKREM DOĞAN
  72. SEVİM KAPSIZ / ÇANAKKALE
  73. SATILMIŞ BECANIM / İZMİR
  74. BERK KARYAĞDI
  75. EREN DUZGUN / ERZİNCAN
  76. KADRİYE YILMAZ / İSTANBUL
  77. AHMET ATAŞ
  78. SAİT HAYDAROĞLU
  79. ZEHRA VURAL / IĞDIR
  80. ALİ YÜCEGÖNÜL
  81. HAVVA SUNACOĞLU / İSTANBUL
  82. İREM AŞIK
  83. NESRİN ÖZKAN / ÇANAKKALE
  84. MURAT AKÇAY / BALIKESİR
  85. SERPİL ÇİRKİN / DENİZLİ
  86. EMİNE HALE ÖCÜT
  87. FUNDA AZMAN
  88. OGUZ OZKARSLI
  89. GÖKHAN PATLAR
  90. CEMİL AKDOGAN
  91. ÇAĞATAY KASİL / ERZURUM
  92. ABDURRAHİM ÖZKAN / EDİRNE
  93. MURAT ASLAN / MANİSA
  94. AYDIN ÖZDEMİR / SAKARYA
  95. PERİHAN KARAKOÇ / İÇEL
  96. HASAN TORUN
  97. BURAK GÜRBÜZ / İSTANBUL
  98. DAVUT YÜKSEL
  99. GÖKHAN TAŞÇI
  100. RAMAZAN ERTURGUT

Braun Prt 2000 Koltuk Altı Ateş Ölçer

  1. EKATERINA VASILEVA / ALANYA
  2. OKTAY DÜNDAR / KOCAELİ
  3. FATMA MERCAN ÖZASLAN / ADANA
  4. MÜFİDE ERTAN / BURSA
  5. BİRCAN KARABULUT / DENİZLİ
  6. NURCAN KAHYA
  7. TARIK KILIÇSALLAYAN / İSTANBUL
  8. SAYİT YILDIZ / İZMİR
  9. GÖKHAN AKSU
  10. ASLİ KORKMAZ
  11. FATMA ERCAN
  12. HÜLYA TÜRK / İSTANBUL
  13. ALİ FATİH ANAÇ
  14. DILSHODA KAMOLOVA / MUĞLA
  15. FATMA ARICI / MUĞLA
  16. MURAT ŞUBAL / MUĞLA
  17. AMEER RAOUF
  18. HALİL ARMAĞAN / KAYSERİ
  19. CEREN KÖROĞLU / BURSA
  20. İBRAHİM GÜLTEPE
  21. SİNAN TOK
  22. FATİH BOLAT
  23. AHMET TÜRKÖZ / AFYON
  24. UĞUR YENİDÜNYA / İSTANBUL
  25. HATİCE CENNET / ADANA
  26. ÜMİT ÖZDİLER
  27. ŞEVKİ YENER / GÜMÜŞHANE
  28. İSMAİL ZEKİ YAYALAR
  29. GÜLNİHAL GÖKÇE
  30. BORA KURT / SEYHAN
  31. ONUR AYHANGİL
  32. MUHAMMET ALİ UÇAR / KARAMAN
  33. ŞERAFETTİN KIZILKAYA
  34. CENGİZ SEYHAN
  35. GÜLCAN AKBULUT / İSTANBUL
  36. ÖZLEM ÖZKARSLI
  37. TAYYAR YILANCIOĞLU / İZMİR
  38. BORGA KARAGÜLLE / İSTANBUL
  39. DENİZ AVCIOĞLU
  40. GÜLSEN BAŞARSLAN
  41. SİNAN AVCI / İSTANBUL
  42. HİDAYET EMRAH KARAGÖZ
  43. GÜRCAN ÖZTÜRK / YOZGAT
  44. ÇINAR CENGİZ / İSTANBUL
  45. COŞKUN ÖZMEN / İZMİR
  46. MEHMET FATİH YILDIRIM / İSTANBUL
  47. GÖKSAL SÜRMELİ / HATAY
  48. TURGUT TUNÇ
  49. MURAT KASAP / İZMİR
  50. FARSHAD TEYMURZADEH / İSTANBUL
  51. ŞENER KAYA / MALATYA
  52. GÜLCAN MAZLUM / ERZİNCAN
  53. ALİ KAYA
  54. HASAN AKBABA / DENİZLİ
  55. BİRCAN AKBAŞ
  56. FİLİZ ALAF CENGİZ
  57. GÜLBAHAR SAVAŞ / HATAY
  58. SİBEL ÜNER / İSTANBUL
  59. MUSTAFA GÜLDOĞAN / MALATYA
  60. MURAT KÖSEOĞLU / KAYSERİ
  61. FERUDUN ARSLAN
  62. SENEM ŞANLI
  63. OSMAN ÖZAN
  64. MEHMET GÜNEY / ORDU
  65. ALİ ERSİNA
  66. MESUT TOKU
  67. ALİREZA SHOJAEİ
  68. EMRE TATAR / İSTANBUL
  69. NİZAMETTİN SALMAN / İSTANBUL
  70. TAYFUN ARSLANTAŞ / İSTANBUL
  71. KOSTYANTYN ANTONOV
  72. ATİLLA SANSAR / OSMANİYE
  73. RAMAZAN KUŞ / İZMİR
  74. SÜLEYMAN SAVRAN / İZMİR
  75. ABDULLAH GÜZEL

Ödül Başvuru – Bilgilendirme

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan 17.11.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.8847 sayılı iznine istinaden Migros Ticaret A.Ş.’ye ait Gilette ve Gilette Venüs Kampanyasına 74.105 iştirakçi katılmıştır. 13.01.2021 tarihinde yapılan çekilişte ikramiye kazanan asil ve yedek talihliler yukarıda belirtilmiştir.

İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 30.01.2021, yedek talihlilerin en geç 14.02.2021 tarihine kadar, 0212 356 74 25 no’lu fax’a nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 K:8 Zincirlikuyu/İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

İkramiye son teslim tarihi 30.04.2021 ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir