Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi

Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi

Kurban bayramı döneminde ülkemizde hizmet sunan üç operatör kendilerine en uygun şekilde çeşitli tarifeler yapmış ve bunları sizlere başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Kurban bayramı döneminde ülkemizde hizmet sunan üç operatör kendilerine en uygun şekilde çeşitli tarifeler yapmış ve bunları sizlere başarılı bir şekilde sunmaktadır. Aşağıdaki yazımızda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından sunulan Kurban Bayramı tarifeleri ve özel kampanyalarını anlattık. Bunlardan yararlanarak kolay şekilde bedava internet kullanımı sağlamak mümkün olmaktadır. Çok gerekli olan bedava internet kullanımı ile bu üç operatörden de en avantajlı paketler ve kampanyalar aşağıda yer almaktadır.

  • Turkcell Kurban Bayramı nedeni ile BİP kullanıcılarında özel olarak 1 GB bedava internet sunmaktadır. Ayrıca bu uygulamayı cep telefonuna indiren kişilere de 1 GB bedava kullanım hakkını vermektedir.
  • Tür Telekom ise Kurban Bayramı döneminde çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bunlardan birisi online yüklemelere yapılacak 4GB bedava internet hakkı olmaktadır. Online olarak 35 TL ve üzerinde yükleme yapılması durumunda 4GB bir aylık kullanım hakkı abonelere verilmektedir. Ayrıca farklı bir kampanya ile de 8 GB internet kazanılması mümkün olmaktadır.
  • Vodafone ise bu dönem için Kurban Bayramına özel 2GB hediye internet sunmaktadır. Yapılan 20 TL yüklemeye 2 GB bedava internet verilmektedir.
  • Ayrıca Red tarifeleri arasında bir seçimin yapılması durumunda 12 aylık bir taahhüt ile 3 GB bedava internet kazanılması da mümkün olmaktadır.
  • Bimcell ise kendi paketleri içerisinde çeşitli indirimler ve özel uygulamalar sunmaktadır. Kurban Bayramı için firmanın yapacağı özel indirimlerde burada bulunabilmektedir.