Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve AVEA

Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve AVEA

Türkiye’nin dev operatörlerinin bedava olarak kullanıcılarına sunmuş olduğu hediye internet paketleri ile 1, 2, 3, 4, 5 veya 10 GB’ ta kadar hediye kazanabilmek mümkün.

Kurban bayramı için hediye internet kampanyaları ile her yıl operatörlerin kullanıcıları için düzenlediği bayram özel kampanyaları bulunmaktadır.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom aboneleri için hazırlamış olduğu hediye paketler mevcuttur.

  • Turkcell aboneleri için faturalı veya hazır kartlı hatlara sahip olma farkı olmaksızın hediye internet paketlerinden yararlanabilirler. Tam 10 GB’ ta kadar hediye internet kazanma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca Turkcell’e özel uygulama olan BİP üzerinden deGB’lar kazanmak mümkündür. Ayrıca Turkcell Web sitesi üzerinden veya hesabım uygulaması ile yüklenen her TL için hem TL kazanabilir hem de bu kazanılan TL’leri internet kullanımı için harcayabilirsiniz.
  • Türk Telekom abonelerine özel paketlerde ise online yüklemelere 4 GB internet hediye ediyor. Mor internet Kampanyası ile 4545’ e “MOR HEDIYE” ile kısa mesaj yollanır ise 1 GB bedava hediye internet kazanma şansı bulunur.
  • Vodafone 4.5G teknolojisi ile aboneleri hızlı internetin tadını çıkarmaktadır.Kampanyaları ile video izleme, müzik dinleme ve bunlara ek görüntülü konuşma gibi imkanları sağlar.Perşembe günlerine özel yüklemelerde hediye internet paketleri mevcuttur. Aynı zamanda RED tarifelerine özel paketlerde bulunur.

Türkiye’nin dev operatörlerinden kurban bayramına özel dev internet paketlerini abonelerine hediye ediyor. BU kapsamda;

  • Vodafone,
  • Turkcell
  • Türk Telekom,
  • Bimcell,

Aboneleri yararlanabilmektedir. Her bir operatörde faturalı veya faturasız hatlar için paketler bulunmaktadır.