Kullanım Şartları

İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki Trcep.com üzerinde paylaşılan tüm kampanyalar operatörlerin kendi sitelerinden alınıp kullanıcılara daha açıklayıcı bir şekilde paylaşılmaktadır. Sitemiz ziyaretçilerinden hiç bir şekilde ücret talep etmemektedir. Özellikle şunu bilmenizde fayda var telefonuza tanımladığınız ücretsiz kampanyaların son tarihinden itibaren operatörünüz sizden ücret kesebilir, bu yüzden tanımladığınız kampanya şartlarına dikkat etmelisiniz aksi taktirde Trcep.com bu ücretlendirme için sorumluluk kabul etmez.

Genel Maddeler;

  • Bazı kampanyaların süreleri dolabilir ve bu yüzden hata SMS’i alabilirsiniz.
  • TRcep.com yöneticileri operatörlerin paylaştığı (süresi biten veya şartları değişen) kampanyaları siteden kaldırabilir veya güncelleyebilir.
  • Süresi biten bir kampanya sonrasında hattınızdan ücret tahsil edildiyse bağlı olduğunuz operatörün müşteri temsilcisine ulaşmanız gereklidir.
  • Yolladığınız kampanya sms’lerinden ücret kesildiğinde TRcep.com sorumlu tutulamaz.
  • Sayfadaki yazılar günümüzü belirtmeye bilir, eklenen bir yazımıza kampanya süresi dolduktan sonra talepte bulunmuş olabilirsiniz, bunun için geçerlilik süresini okuyun ve operatörünüzün resmi sitesinden teyit edin.
  • Ek olarak sayfanın en alt kısmında büyük harflerle Uyarı; olarak’ta sizlerin problem yaşamamanız için bir bilgilendirme bulunmaktadır, sayfamızdaki bütün başlıklar altında aynı uyarıyı görebilirsiniz.

Üstte belirttiğimiz şartları kabul ederedel TRcep.com ailesine sizde katıldığınız için teşekkür ederiz.