Kapat

Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Faturalı Turkcell 20 MB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Eğer Turkcell bireysel akıllı telefon veya tablet kampanyası dahilinde bir sözleşmeniz bulunuyorsa bu sözleşme ile beraber 12 veya 24 ay taahhüt verdiğinizde aksesuar kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Tanımlanmış olan bu kampanyadan faydalanabilmek için aşağıda sayacak olduğumuz cihaz veya tablet kampanyalarından birisinde mutlaka sözleşmenizin bulunması gerekmektedir.

iPhone Bireysel Akıllı telefon Kampanyası, Bireysel BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası,Nokia Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Turkcell T serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, LG bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası, Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası, 3G’li Tablet Festivali Kampanyası, Bireysel Multimodem Kampanyası, Tarifeye Ek Tablet kampanyasından.

Bip Messenger Her Gün Mesaj Gönder 1GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan bip Messenger uygulaması her geçen gün daha da büyüyor. 2017 yılında oldukça geniş bir kitleye ulaşmış olan bip Messenger uygulaması farklı kampanyaları da bünyesinde taşıyor. Turkcell tarafından geliştirilen en kaliteli uygulamalar arasında bulunan bip Messenger’dan 5 gün boyunca arkadaşlarınıza 10 mesaj attığınızda 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik 1 GB bedava internet kazanabilmek için Google Play Store veya App Store üzerinden bip Messenger uygulamasını indirip 5 gün boyunca 10 mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece kazandığınız 1GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir