Kategoriler
Vodafone Bedava İnternet

Trendyol Vodafone haftalık 15 GB hediye internet

Bedava internet kampanyaları trcep.com farkıyla gelmeye devam ediyor. En son Vodafone Trendyol aracılığıyla 5 veya 10 GB bedava internet veriyorken bu miktarı artırdı. Haftalık olarak verilecek Vodafone Trendyol 15 GB bedava internet nasıl kazanılır işte detaylar.

Alışveriş Yap 15 GB Hediye İnternet Kap

Siz de Trendyol’da Vodafone Yanımda uygulamasından alacağınız kodla yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde ödeme alanında kodunuzu kullanarak alışveriş yaptıktan sonra Vodafone haftalık 15 GB bedava internet internet kazanacaksınız.

Kampanya her ay farklı miktarda GB hediye etmektedir. Bu ayın hediyesi 15 GB hediye internettir. Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanabilirsiniz.

15 GB HEDİYE İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasından ilgili kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna basarak alacağınız şifreyi link üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Şifrenizi ödeme alanındaki ”Promosyon Kodu” bölümüne girerek alışveriş yaptıktan sonra haftalık 15 GB internet hattınıza yüklenecektir. Kampanya sadece link üzerinden yapılacak kodlu alışverişlerde geçerlidir. Tekrar hatırlatmakta fayda var bu kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanabilirsiniz.

Hediye internet alışveriş sepetinde kupon kullan alanına eklenecek kuponun sepetinize Vodafone indirimi yansımasıyla geçerlidir.