Kategoriler
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone hediye çarkı 1 GB internet kazan!

Vodafone’un faturalı ve faturasız hat sahipleri için işlemlerini hızlı bir şekilde Vodafone mağazalarına gitmeden yapabilmelerini sağlamak için Vodafone, Vodafone Yanımda uygulamasını hat sahiplerini kullanımına sunmuştur. Bu uygulama sayesinde evinizden çıkmadan faturanızı ödeyebilir, size uygun paketleri inceleyerek istediğiniz pakete geçebilirsiniz ve başka bir Vodafone hat sahibine TL yükleyebilir, faturasını ödeyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan hat sahipleri için Hediye Çarkı isimli haftalık hediyeler kazanabileceğiniz bir sistem mevcuttur. Hediye Çarkı ile nasıl 1 GB bedava internet kazanılır merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Hediye Çarkı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle kullandığınız telefona Vodafone Yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını IOS ve Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı ve şifrenizi girerek Vodafone Yanımda uygulamasına girebilirsiniz. Eğer şifreniz yoksa veya unuttuysanız yeni bir şifre almak için S yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterli. SMS ile kısa bir sürede şifreniz gelecektir.

Daha sonra şifrenizi değiştirebilir veya aynı şifreyi kullanmaya devam edebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına girdiğiniz zaman sağ alt kısımda Avantajlar yazılı hediye kutusu bulunan yere gelmelisiniz. Avantajlar kısmına geldiğiniz zaman Fırsatlar Dünyası’na geldiğiniz zaman Hediye Çarkını göreceksiniz bu çarktan her hafta bir kere yararlanma şansınız bulunmakta.

Çarkın üstüne basarak çarkı çevirdiğinizde ekranınızda “Tebrikler! Günlük 1 GB İnternet Paketi! Keyfini çıkarın!” bu yazıyı gördükten sonra kazanmış olduğunuz 1 GB internet hesabınıza tanımlanacak. Bu interneti kullanmaya başlamak için Vodafone tarafından size SMS gelmesini bekleyin. Gelen SMS ile birlikte Günlük 1 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Güle güle kullanın!