Kategoriler
Kampanyalar

Türk Telekom bedava SMS kazanma kampanyaları

Uygun fiyatlı tarifelerinin yanı sıra müşterileri için sürekli hediye internet, SMS ve dakika hizmeti sunan Türk Telekom, günümüzde oldukça popüler olan operatörler arasında yer almaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte iletişimler daha çok internet üzerinden farklı uygulamalar ile gerçekleştirilse de internetin olmadığı, internet paketinin yetersiz geldiği veya internetin çekmediği zamanlarda devreye SMS’ler girmektedir.

Türk Telekom bu konuda da müşterilerine fazlasıyla destek olmaktadır. Tarifenizde ve paketinizde herhangi bir fiyat yansımasına maruz kalmadan ücretsiz SMS kazanma fırsatını müşterilerine sunan Türk Telekom, arkadaşlarınızla ve ailenizle kesintisiz mesajlaşmanızı sağlamak amacıyla pek çok yöntem geliştirmiştir. Bu yöntemlerden en uygun olanları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Ücretsiz SMS kampanyasına katılmak isteyen Türk Telekom faturalı kurumsal hat sahipleri telefonlarının mesajlaşma bölümüne girerek, UCRETSIZ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Kontrollü Esnaf tarifeleri, Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeler, Ortak Tarife gibi Türk Telekom tarafından belirlenen bazı tarifelere üye olan kurumsal abonelerin dışında kalan diğer tüm kurumsal abonelerin yararlanma şansları bulunmaktadır.
  • Bir diğer ücretsiz SMS kazanma fırsatı ise, Türk Telekom’un gençlere özel Selfy tarifelerinden birine abone olan faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği anlık mesajlaşma kampanyasıdır. Bu kampanyaya dahil olabilmek için, Selfy abonelerinin ANLIK MESAJLASMA yazıp, 4545’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Faturasız Selfy üyeliği bulunan abonelerin bu fırsattan yaralanabilmeleri için 30 gün içerisinde hatlarına 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları zorunlu tutulurken faturalı Selfy kullanıcıları, 1 GB ve üzeri internet içeren her şey dahil paketlerinden herhangi birine üye olmaları gerekmektedir.
  • Düzenli kullandığınız herhangi bir paket yoksa veya herhangi bir tarifeye sahip değilseniz 444 5 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak, sizinle iletişime geçen müşteri temsilcisine ücretsiz SMS kampanyasına üye olmak istediğinizi iletebilirsiniz. Eğer gerekli şartları sağlarsanız ücretsiz SMS’lerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom’un kullanıcılarına hediye ettiği ücretsiz SMS’leri ister yurt içi, isterseniz de yurt dışı mesajlaşmalarınızda rahatlıkla kullanabilir, sevdikleriniz ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

Kategoriler
Kampanyalar

SMS kazanın! İşte Vodafone bedava SMS kampanyaları

Türkiye’de operatör olarak hizmet veren şirketler arasında en büyük 2. kurumsal şirket olan Vodafone, müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde geniş kitlelere hitap etmektedir. Gerek uygun fiyatlı tarifeleri, gerekse de müşterilerine sık sık sunduğu hediye internet, SMS ve dakikalar sayesinde de gün geçtikçe hizmet ağını büyütmektedir.

Cep telefonu kullanımının başladığı andan itibaren vazgeçilmez konumda yer alan mesajlaşma hizmeti, yıllardır da ilk günkü önemini korumaktadır. Vodafone’un müşterilerine sağladığı ücretsiz SMS kampanyalarından faydalanmak isteyen kullanıcılar içinse en uygun fırsatlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Vodafone dışında başka bir operatörün hattını kullanıyorken hattını Vodafone’a taşıyan kullanıcıların yararlanabileceği bu kampanya türü için, yeni hat sahiplerinin telefonlarının mesajlaşma bölümüne HOSGELDİN yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanya sayesinde sadece hediye SMS değil, aynı zamanda hediye internet ve dakika da yeni hat sahibine tanımlanmaktadır. 12 ay süreli olarak geçerli olan bu kampanya her fatura kesim dönemimde yenilenmektedir.

Vodafone’nun her abonesine herhangi bir koşul veya şart sunmadan günlük ve ücretsiz SMS kampanyası da mevcuttur.  On-line self servise uygulamasında yer alan sağ taraftaki bölümde kampanya fırsatları görünmektedir. İstenilen herhangi bir gün kampanyaya katılarak Vodafone hat kullanıcıları arasında geçerli mesajlaşma fırsatı tanımlanmaktadır.

Vodafone hattı üzerinden bir başka ücretsiz SMS kampanyası ise haftalık olarak gerçekleştirilmektedir. Her hafta telefonun mesajlaşma bölümüne SURPRIZSMS yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek kampanyaya üye olunabilmektedir. Her hafta, 1 haftalık süre zarfında farklı miktarlarda hat üzerine tanımlanan ücretsiz SMS’ler rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Vodafone hatta sahip olup faturasız tarifeleri tercih eden kullanıcılar içinse Cep Özgür tarifesine abone olma şartı aranmaktadır. Bu tarifeye abone olan kullanıcılar istedikleri herhangi bir kişiye 1 adet ücretli SMS atmalarıyla birlikte kampanyaya dahil olarak, aylık 7500 adet SMS’i her yöne geçerli olarak kullanabilme fırsatı sağlanmaktadır. Faturasız hatlarda bu kampanyadan faydalanabilmek için her ay ayda en az 20 TL yükleme yapmak gerekmektedir. Günlük olarak hattınıza yüklenen bedava her yöne 250 SMS ise; gece saat 23:59’a kadar geçerli olup, bir sonraki güne devretmez. Bir sonraki gün tekrar ücretli herhangi bir kişiye 1 SMS atarak tekrar 250 adet bedava her yöne SMS hat üzerine tanımlanmaktadır.