Kategoriler
Kampanyalar

TurkNet bedava ev interneti kazanma yolları 2021

Turknet her geçen gün daha geniş kitlelere internet ulaştıran bir firma olarak hizmet vermektedir. Özellikle internet hızından dolayı oldukça rağbet görmektedir. Turknet abonelerine pek çok avantajlar sunarak internet kullanımını kampanyalarla desteklemektedir. Turknet bedava internet kampanyaları ile belirli koşulları sağlayan abonelerine bedava internet kazandırmaktadır.

Turknet bedava internet kazanmanın birden fazla yolunu göstererek abonelerine daha çok imkan sunmaktadır. Bizler de sizleri bu kampanyalar ve onları kazanma yollarından haberdar etmek amacıyla tüm bilgileri ve yapmanız gerekenleri istifadenize sunduk. Diğer internet operatörlerine göre çok daha avantajlı kampanyalar sunarak bir adım öne geçiyor. Ayrıca Turknet bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler de diğerlerine göre çok daha kolay. 

Bu kampanyadan Turknet aboneleri yararlanabilir. Abone olarak arkadaşınızı getirerek bir ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Arkadaşınızı getirdiğiniz ay fatura ödemiyorsunuz. Yani o ay internetiniz ücretsiz. Bu durum tekrarlanabilir. Bir kerelik olmayıp abonelik için davet ettiğiniz her arkadaşınız için ayrı ayrı bedava internet kazanıyorsunuz. Davet ettiğiniz arkadaş da yeni abone olarak o ay ücretsiz internet kazanıyor. Abonelerin bu kampanyadan yararlanması için yapması gerekenler;

  • Turknet sitesinden Online İşlemler’e giriş yaparak “Arkadaşını Getir” sekmesine tıklayın
  • Arkadaşlarınızı e-posta adresiyle davet edin. 
  • Davet kodunu ya da linkinizi istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. 
  • Arkadaşınız kendisine gönderilen linke tıklayabilir ya da başvuru anında kodunuzu girsin.
  • Telefonla abonelik için ise 0850 288 58 44 arayarak davet kodu müşteri temsilcileriyle paylaşılabilir. 

Abona değilseniz;

  • Bir Turknet kullanan bir arkadaşınızdan ya da sosyal medya üzerinden davet kodu edinin.
  •  Bu davet kodunun linkine tıklayarak internet üzerinden abone olun. 
  • Telefonla abone olmak için 0850 288 80 81 müşteri temsilcimizle kodu paylaşın. 

Arkadaşını Getir Kampanyası düzenlendiğinden beri yoğun bir ilgi gören Turknet abonelerine ve hitap ettiği kitleye bedava internet kazanma imkanı sunmaktadır. Bir ay boyunca ücretsiz internetle sizler karlı çıkıyorsunuz. Diğer internet operatörleri arasında en avantajlı internet kampanyası olarak hızla yaygınlaşmaktadır. Hızlı bir interneti uygun fiyata hatta bedavaya getirmenin en iyi yolunu abonelerine sunan Turknet bu kampanyalarına istikrarla devam etmektedir.