Kategoriler
Kampanyalar

Turkcell bedava sınırsız konuşma imkanı! İşte detaylar!

Paketimizde olması gereken en önemli haklar GB, Dakika ve SMS’tir. Bunlardan bir tanesi eksik olduğunda paketten yeterince keyif alamamaktayız. Buna en güzel imkanı da bedava DK kampanyaları sağlamaktadır. Bedava sınırsız konuşma paketleri ile en güncel kampanyalar bu adreste.

Turkcell bedava sınırsız konuşma imkanı! İşte detaylar!

Turkcell özel müşterilerine muazzam kampanya sundu. 20. Yıla özel bütün abonelerin yararlanabileceği bedava konuşma paketi tüm detaylarıyla yayınlandı. Turkcell’in sunduğu bazı şartları sağlayarak 3 Ay boyunca sınırsız ve bedava dakika ile konuşma artık çok kolay.

Turkcell Dijital Operatör üzerinde, Hediye Havuzu altında 20 Yıla Özel Turkcell’lilerle 3 ay Sınırsız Konuşma hediye kartından faydalanma imkanı sundu.

Sınırsız Dakika Nasıl Yapılır? Turkcell bedava dakika kampanyasından yararlanmanın şartlarının olduğunu söylemiştik. Siz de bu kampanyadan yararlanmak için kesintisiz 20 yıl ve üzeri Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Diğer bir deyişle hat açılışından bu yana Turkcellli olan, faturalıdan faturasız hatta geçiş yapmamış, devir yapmamış, hattı black list’e alınmamış, veri paylaşım, işleme ve tanıtım izinleri olan, bireysel müşteriler bu kampanyadan yararlanacak.

Dijital Operator uygulaması içerisindeki Hediye Havuzu bölümünden size özel avantajları takip edebilirsiniz. 20 yılını dolduran aboneler en geç 2 gün içerisinde hediye almaya hak kazanır. Bunun için Sınırsız dakika dijital operatör uygulamasına girmeniz gerekmektedir.